Zeropollution Monteloeder علائم پیری پوست را در مطالعه بالینی بهبود می بخشد

Zeropollution ، ماده غذایی اختصاصی Monteloeder و غنی از پلی فنول ، در یک مطالعه بالینی تازه منتشر شده نشان داده است که علائم پیری پوست را بهبود می بخشد ، عملکرد سد پوست را تقویت می کند و استرس اکسیداتیو را خنثی می کند.

Zeropollution یک ماده طبیعی و عصاره مناسب است که برای مصارف داخلی طراحی شده و از چهار عصاره گیاهی استاندارد – برگ Olea europaea ، Lippia citriodora ، Rosmarinus officinalis و Sophora japonica تشکیل شده است.

در مطالعه تازه منتشر شده ، محققان نتیجه گرفتند که Zeropollution آسیب پوستی ناشی از استرس اکسیداتیو را کاهش می دهد و مصرف خوراکی این مکمل ممکن است یک استراتژی تغذیه ای مکمل در نظر گرفته شود تا از اثرات منفی قرار گرفتن در معرض آلودگی محیط جلوگیری کند. اثرات مثبت مانند کاهش عمق چین و چروک ، افزایش کشش و استحکام ، تقویت عملکرد سد پوست و کاهش لکه های تیره تنها پس از 2 هفته مصرف مواد تشکیل دهنده مشاهده شد.

مطالعه 12 هفته ای ، “اثرات آنتی اکسیدانی و کاهش پیری پوست یک مکمل غذایی غنی شده با پلی فنول در پاسخ به آلودگی هوا: یک مطالعه تصادفی ، دوسوکور ، کنترل شده با دارونما” (تحقیقات غذایی و تغذیه 2021 ، 65: 5619) طراحی شده برای ارزیابی اثرات مکمل خوراکی با Zeropollution در کاهش استرس اکسیداتیو ناشی از آلودگی و بهبود انواع پارامترهای پوستی مربوط به پیری پوست. این شامل 100 نفر از خانمهای سنین 35 تا 65 سال ، با سلامتی به طور کلی ، با پوستی نرمال یا حساس ، که هر روز حداقل 2 ساعت را در خارج از منزل در یک منطقه آلوده شهری می گذرانند.

این مطالعه شامل اندازه گیری های زیر است:

  • ظرفیت کل آنتی اکسیدان بزاق (FRAP)

  • آسیب اکسیداتیو بر روی پوست (محتوای لیپوپراکسیدها)

  • مرطوب سازی پوست (قرنیه سنج)

  • از دست دادن آب ترانسپیدرمال (تومتر)

  • درخشندگی و رنگ پوست (اسپکتروفتومتر)

  • خاصیت ارتجاعی پوست (کاتر متر)

  • محتوای سبوم پوست (سبومتر)

  • عمق چین و چروک (تصویربرداری میکروتوپوگرافی)

  • زبری پوست (تجزیه و تحلیل تصویر)

محققان مشاهده كردند كه پس از 12 هفته مصرف مكمل ، Zeropollution در مقایسه با دارونما در تمام پارامترهای اثربخشی قابل اندازه گیری بالینی از جمله لیپوپراكسیدهای پوستی ، پیشرفت های قابل توجهی ایجاد كرده است.

“ما از نتایج این تحقیق پیشرفته و پشتیبانی از آن برای اثربخشی راه حل های زیبایی از درون ، و مزایای بالقوه مکمل استفاده از محصولات مراقبت از پوست موضعی و محافظ با استفاده از یک رویکرد رژیم غذایی به عنوان بخشی از موارد دیگر ، خوشحال هستیم. یک استراتژی پیشرفته برای محافظت از پوست “گفت: نوریا کاتورلا ، Ph.D ، رئیس ارشد تحقیق و توسعه در Monteloeder.

مزایای این ماده بیشتر توسط یک پرسشنامه خود ارزیابی ارزیابی شد که در آن محصول تصفیه شده از نظر کارآیی بسیار عالی بود ، با 82٪ از شرکت کنندگان در گروه درمان اظهار داشتند که آنها این محصول را خریداری می کنند.

بدنه علم همچنان به استفاده و استفاده از Zeropollution به عنوان یک محلول موثر زیبایی از درون می پردازد و می تواند به دستیابی به محافظت ، ترمیم و پشتیبانی بیشتر پوست کمک کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>