Zenyum دور B 40 میلیون دلاری را کامل کرد

ل Catterton ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی متمرکز بر مصرف کننده ، 25 میلیون دلار در Zenyum ، یکی از سریعترین رشد سریع مارک های محصولات دندانپزشکی مستقیم به مصرف کننده آسیا سرمایه گذاری کرده است.

سرمایه گذاران فعلی Zenyum از جمله Sequoia Capital India ، RTP Global ، Partech ، TNB Aura ، Seeds Capital و FEBE Ventures نیز در دور سری B شرکت کردند که مجموعاً 40 میلیون دلار بود.

از زمان تاسیس در سال 2018 سنگاپور و در سال 2019 در هنگ کنگ ، Zenyum رشد چشمگیری داشته است و تنها در سال 2020 افزایش درآمد 4 برابر داشته است. Zenyum که اخیراً ZenyumClear Plus ، پیشرفته ترین راه حل خود برای درمان مشکلات پیچیده ترازسازی دندانها را راه اندازی کرده است ، در موقعیت مناسبی قرار دارد و می تواند از بادهای ساختاری در دسته لوازم آرایشی دندانپزشکی ارزان قیمت در هنگ کنگ و سراسر آسیا بهره مند شود.

Zenyum با انباشت فناوری انحصاری و یکپارچه سازی یکپارچه شبکه محلی دندانپزشکی خود در هنگ کنگ ، دست در دست هم با دندانپزشکان دارای مجوز هنگ کنگ کار می کند تا از طریق یک فرایند حرفه ای ، ایمن و شخصی ، لبخندهای بهتر را در هنگ کنگ قابل دسترسی کند.

هر بیمار مشاوره حضوری با یک دندانپزشک مجاز هنگ کنگی از شبکه دندانپزشکان محلی Zenyum دارد که یک معاینه دقیق و همچنین اسکن X-Ray و 3D را انجام می دهد تا سلامت دهان بیمار را قبل از اقدام به طور کامل بررسی کند. درمان و تهیه یک برنامه درمانی که به طور خاص متناسب با نیازهای هر بیمار باشد.

برنامه Zenyum در طول مراحل نظارت و راهنمایی را برای بیماران فراهم می کند ، و به عنوان یک نقطه تماس برای بیماران در طول سفر Clear Aligner آنها عمل می کند ، و در نهایت زمان صندلی را در کلینیک ها کاهش می دهد.

آنجانا ساسیداران ، رئیس سرمایه گذاری های رشد برای ، گفت: “با حمایت هزاره های آگاه از زیبایی ، بازار لوازم آرایشی دندانپزشکی ارزان قیمت در آسیا به سرعت در حال رشد است و Zenyum این توانایی را دارد که قهرمان منطقه ای در این گروه شود.” ل کاترون آسیا ، که به عضویت هیئت مدیره شرکت در خواهد آمد. “مدل تجاری متفاوت Zenyum به آن یک مزیت رقابتی قوی می بخشد ، و ما از همکاری با تیم مدیریت بنیانگذار برای کمک به آنها برای تحقق جاه طلبی های رشد خود بسیار هیجان زده هستیم.”

“تیم در Zenyum مشتاقانه منتظر همکاری با آنها است ل جاترین آرتوپ ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Zenyum ، گفت: “کاترتون ، با استفاده از تخصص جهانی شرکت در زمینه ساخت مارک ، هدف ما را به کسب و کار پیشرو لوازم آرایشی لبخند تبدیل می کند.” طیف وسیعی از محصولات ما را تعمیق کرده و مجموعه فناوری خود را بیشتر توسعه دهیم تا ضمن ایجاد یک شرکت تعریف کننده دسته ، شریک واقعی دندانپزشکان باشیم.

ل کاترتون تجربه قابل توجهی در سرمایه گذاری جهانی در فضای بهداشت دندان و مصرف کننده دارد. سرمایه گذاری های فعلی و گذشته در این فضا شامل ایده آل تصویر ، ClearChoice ، dentcorp ، OdontoCompany ، Espaçolaser و 98point6 است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>