Yankee Candle از رایحه سال رونمایی می کند

Yankee Candle سومین رایحه سالانه مورد انتظار خود را – Discovery معرفی کرده است.

Discovery که به موقع برای بزرگداشت روز جهانی عطر در 21 مارس در دسترس است ، ترکیبی از رایحه های مختلف جهان را گرد هم آورده و باعث ایجاد “احساسات جدید کشف ، انرژی ، اتصال و تمایل به پذیرفتن کامل تجربیات و فرهنگ های جدید” می شود.

آنا ویتون ، جانشین بازاریابی برای شرکت Yankee Candle ، گفت: “با همکاری نزدیک با متخصصان عطر و طعم ، ما دریافتیم که مردم در سراسر جهان بیش از هر زمان دیگری میل به مسافرت و اکتشاف دارند.” “با دانستن اینکه ممکن است امسال سفرها هنوز برای بسیاری از افراد دور باشد ، عطر و بوی سال 2021 ، Discovery ، برای کمک به مردم در دستیابی به تمایل جهانی برای کشف فرهنگ های جدید ، ایجاد خاطرات جدید و در آغوش گرفتن ارتباطات جدید از امکانات طراحی شده است. خانه های خودشان. “

Discovery با اولین نمایش خود در مجموعه جدید Signature Collection Large Tumbler Yankee Candle ، در یک الگوی جسورانه و الهام گرفته از مراکش پیچیده شده است که هنگام روشن شدن جلوه ای نورانی را فراهم می کند.

این شمع تعداد پیچیده و خوشمزه ای از میوه ها و ادویه ها را شامل می شود ، از جمله زنجبیل قرمز ، میوه میوه ، انبه ، میوه شور و ادویه وانیل.

Discovery ، از روز سه شنبه ، 16 مارس ، در یک رویداد دسترسی زودهنگام Yankee Candle Rewards به صورت آنلاین در YankeeCandle.com در دسترس خواهد بود. دسترسی زودهنگام به همه اعضای فعلی پاداش های شمع Yankee و کسانی که در طول رویداد ثبت نام می کنند ، واجد شرایط است. Discovery برای خرید در تاریخ 21 مارس در فروشگاه های خرده فروشی Yankee Candle ، YankeeCandle.com و سایت های خرده فروشی منتخب از جمله Walmart.com ، Kohls.com و BedBathBeyond.com در دسترس خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>