War Paint Debut Store در لندن افتتاح شد

War Paint ، مارک آرایشی مردانه مستقر در انگلستان ، اولین فروشگاه خود را در 23 ژوئیه در لندن افتتاح می کند.

واقع در خیابان کارنبی 29 ، “اولین تجربه آرایش و سلامتی مردان” طیف کاملی از محصولات War Paint for Men را به فروش می رساند و به مردان این فرصت را می دهد تا در مورد گزینه های آرایش و محصولات آزمایشی اطلاعات کسب کنند.

دنی گری ، بنیانگذار War Paint برای آقایان ، اظهار داشت: “من از افتتاح اولین فروشگاه مارک آرایش مردانه در لندن بسیار افتخار و هیجان زده ام.”

گری افزود: “برای من آنقدر مهم بود که این فقط باز کردن مغازه برای فروش محصولات نبود ، بلکه ایجاد جایی برای تجربه مردم بود.” “همه آنچه که ما به عنوان یک مارک می خواهیم انجام دهیم در مورد عادی سازی مردان با استفاده از محصولات و ابزارهایی است که به آنها کمک می کند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند و فروشگاه ما برای انجام این کار در اینجا حضور دارد.”

افتتاحیه نشان دهنده یک نقطه عطف دیگر در داستان نام تجاری است. محصولات War Paint برای مردان اکنون به بیش از 80 کشور جهان از جمله ایالات متحده فروخته می شود ، جایی که این نام تجاری در حال افزایش ابتکارات فروش و بازاریابی خود برای راه اندازی است. حساب های جهانی شامل اولین پیشخوان آرایش مردانه در یک فروشگاه خرده فروشی در جان لوئیس ، و همچنین توزیع در هاروی نیکولز ، REISS و MR Porter در انگلستان ، Sephora در استرالیا ، Loft در ژاپن و Arnotts در ایرلند است ، که آرایش مردان را به مناطق جدید وارد می کند .

این فروشگاه همچنین دارای ویژگی های ابتدایی فن آوری است که به مردان کمک می کند تا محصولاتی را که به تنهایی مناسب آنها است کشف کنند. یکی از آنها “از دنی بپرس” ، یک پرسش و پاسخ دیجیتال تعاملی با دنی گری است. مصرف کنندگان می توانند از یک صفحه نمایش ، در حالی که دنی روی صندلی نشسته است ، هر گونه سوال در مورد War Paint یا آرایش مردانه را نشان دهند. برنامه نویسی با فناوری پیشرفته و پاسخ های از پیش ضبط شده به گری امکان می دهد تا به هر س consumerال مصرف کننده ای پاسخ دهد. یکی دیگر از ویژگی های فناوری “طراحی شده توسط من” خواهد بود ، یک سرویس نوآورانه که ایجاد پایه سفارش یا مرطوب کننده رنگی دقیقا برای رنگ پوست شما در فروشگاه می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>