Walmart برند آرایش ایرلندی Carter Beauty را برمی دارد

مارک آرایشی برنده جایزه Carter Beauty ، تاسیس شده توسط مشهور ایرلندی ، متخصص زیبایی و شخصیت تلویزیونی ماریسا کارتر ، 1500 فروشگاه والمارت را در 47 ایالت در ایالات متحده راه اندازی کرده است.

کارتر بیوتی در دوبلین ایرلند تاسیس شد و به اولین مارک آرایشی ایرلندی تبدیل شده است که لیست فروشگاه های خود را در Walmart به دست آورد. لوازم آرایشی زیبایی زیبایی کارتر که توسط افراد مشهوری مانند کورتنی کارداشیان ، کاردی بی و آریانا گرانده پوشیده شده است ، در صنعت آرایشی و بهداشتی آمریکا اثری از خود نشان داده و قصد دارد به یک رهبر بازار تبدیل شود.

طبق گفته این شرکت ، نام تجاری لوازم آرایشی Carter Beauty برای مشتریانی است که به دنبال محصولات زیبایی هستند که هر دو کیفیت بالا ، مقرون به صرفه و در عین حال انسانی دارند. این شرکت یک عضو تصویب شده Peta در Beauty بدون اسم حیوان دست اموز است ، یک منبع آنلاین برای خریداران دلسوز برای یافتن محصولات و مارک های انسانی. کارتر بیوتی محصولات آرایشی وگان را تولید می کند که 100٪ خشن و بی رحمانه است و هرگز روی حیوانات آزمایش نمی شود. این مارک همچنین محصولی را توسعه می دهد که شامل سن باشد و استفاده از آن آسان باشد.

“ایالات متحده یک بازار عظیم برای صنعت زیبایی است که هر برند آرایشی و بهداشتی برای فضای قفسه می جنگد. من از ابتدای کار در حال کار برای ساخت شبکه خود در ایالات متحده هستم و این باعث افتخار یک خرده فروش مانند Walmart است که در اوایل سفر خود ، کارتر بیوتی را لیست کنید. مشتریان ما می توانند انتظار داشته باشند که در سالهای آینده چیزهای بیشتری از کارتر بیوتی ببینند. ”گفت کارتر ، بنیانگذار و مدیرعامل لوازم آرایشی کارتر زیبایی.

برای حمایت از گسترش و رشد کارتر بیوتی در بازار ایالات متحده ، این شرکت با Enterprise Ireland ، آژانس تجارت و نوآوری ایرلند ، که با شرکت های سازنده ایرلندی همکاری می کنند ، همکاری می کنند تا به آنها کمک کنند فروش صادراتی را در بازارهای جهانی آغاز کنند.

“صنعت آرایشی و بهداشتی ایالات متحده با خلاقیت های بسیار سخت کوش و با استعداد در حال رونق است. هیجان انگیز است که می بینیم یک مارک مستقر در ایرلند با چنین رهبر زنانه و با شور و اشتیقی شروع به نامیدن در صنعت می کند از همان اوایل با یکی از بزرگترین خرده فروشان آمریکا. این یک موفقیت بزرگ برای این برند است و ما انتظار داریم که ماریسا همچنان به رشد برند خود ادامه دهد – این تازه آغاز کار است. “اندرسون پیرس ، معاون رئیس خرده فروشی مشتری ، Enterprise Ireland گفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>