Viviscal راه اندازی مو درمانی – HAPPI

یک سری از مکمل های پودر مخلوط شده.

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر02.22.21

Viviscal با راه اندازی Viviscal Hair Therapy ، مجموعه ای از مکمل های پودر مخلوط شده که برای رفع علائم و علل ریشه ای سلامت مو طراحی شده است ، پیشنهادات خود را گسترش داده است.

خط مکمل های غذایی شامل سه نوع مختلف است که تعادل موادی را برای کمک به رفع نیازهای خاص زنان فراهم می کند و به ایجاد موهای سالم کمک می کند: استرس ، استراحت زیبایی و Post-Baby.

مو درمانی یک رویکرد شخصی با کاربرد آسان در زمینه تغذیه و سلامت مو است که نیازهای منحصر به فرد سبک زندگی را برطرف می کند. فرقی نمی کند کدام نوع باشد ، این پودرها بسته های مخصوص فروش هستند و می توانند به هر نوشیدنی گرم و سرد اضافه شوند.

مواد تشکیل دهنده شامل کلاژن دریایی ، کمپلکس جلبک دریایی ، بیوتین ، آشواگاندا ، ملاتونین ، ویتامین B12 و آهن و ویتامین E است.

درمان موی ویویسکال در Viviscal.com ، آمازون و والگرین موجود است و در بهار امسال در بازه های خرده فروشی های عمده از 29.99 دلار – 39.99 دلار به طور گسترده در دسترس خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>