Urban Skin Rx به Walgreens گسترش می یابد

Urban Skin Rx به گسترش فضای قفسه خود ادامه می دهد. برند شارلوت ، مبتنی بر NC ، حضور خرده فروشی خود را افزایش داده و در تابستان امسال به Walgreens رفته و در مرحله اول توسعه به بیش از 1900 در وارد شده است. Urban Skin Rx همچنین در حال افزایش توزیع فعلی خود در Walmart با 750 درب اضافی است و در اوت 2021 میزان دسترسی به 1500 فروشگاه Walmart را افزایش می دهد.

ریچل راف مدیر عامل و موسس آن گفت: “مراقبت از پوست بالینی قابل دسترسی همیشه بخشی از ماموریت Urban Skin Rx بوده است.” “مشارکت با Walgreens به ما امکان می دهد تا حضور برند خود را در شهرهای مختلف تقویت کنیم تا اطمینان حاصل شود که مراقبت از پوست بالینی چند فرهنگی را می توان در بیشتر خرده فروشی های بزرگ یافت. این یک حرکت بزرگ برای شرکت من است ، اما تأثیر دسترسی به گزینه های فراگیر برای مشتری ما این است که پیروزی واقعی. “

به گفته راف ، با رشد Walmart و Walgreens ، توزیع خرده فروشی Urban Skin Rx نسبت به سال گذشته بیش از 170 درصد رشد کرده است ، با پیش بینی 20.5 درصد افزایش در فروش خالص خالص از 2020 تا 2021.

مجموعه اولیه Walgreens شامل هفت محصول با نام تجاری خواهد بود که در طی فاز دو توسعه در اکتبر 2021 سه پرفروش ترین محصول اضافه شده است.

Walgreen / و Walmart تنها مکانهایی نیستند که Urban Skin Rx در حال بدست آوردن موقعیت است. توزیع خرده فروشی مجموعه Pro Strength خود را در Ulta Beauty گسترش داده است. با توجه به اینکه هم اکنون اقلام در دو بخش انبوه و معتبر در Ulta موجود است ، Urban Skin Rx می گوید که ارائه یک راه حل بیشتر با چندین قیمت به مصرف کنندگان ، به ویژه ارائه فرمول های پیشرفته برای رنگ آمیزی و رنگ آمیزی مجدد ، در موقعیت منحصر به فردی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>