Urban Skin Rx از ابتکار متخصصان ملانین رونمایی کرد

Urban Skin Rx شبکه جدیدی از متخصصان ملانین ایجاد کرده است که به عنوان یک ابتکار همیشه سبز معرفی می شود که آموزش مراقبت از پوست ، مشاوره های مجازی و شبکه ای از خدمات را به “Glowgetters” ارائه می دهد و به دنبال اطلاعات و مشاوره تخصصی در مورد چگونگی رفع نگرانی های مراقبت از پوست است. به رنگ پوست. Melanin Experts با هدایت بنیانگذار Urban Skin Rx ، راشل راف و تیمی از متخصصان زیبایی داخلی مجاز در زمینه رنگ پوست ، آگاهی و حمایت را در سراسر ایالات متحده ارائه می دهند و در جهت رسیدن به هدف اصلی این برند ، اتحاد پایدار و سازگار با BIPOC تلاش می کنند. انجمن.

مدیر عامل و راف گفت: “هنگامی که من کار خود را به عنوان متخصص زیبایی آغاز کردم ، متوجه کمبود آموزش ، خدمات و محصولاتی شدم که به نگرانی های مشترکی که در رنگ پوست عمیق تر است ، رسیدگی می کند.” “من Urban Skin Rx را در سال 2010 تاسیس کردم تا راه حلهایی را برای مسائل خاص زنان و مردان دارای پوست غنی از ملانین ارائه دهد. به عنوان بخشی ، 15 سال گذشته را به غلبه بر نابرابری در مراقبت های بالینی پوست برای رنگهای مختلف پوست اختصاص داده ام و به آنها افتخار می کنم. از این تلاشها با شبکه خبره ملانین ، یک سرویس آنلاین رایگان که مصرف کنندگان را با زیبایی شناسان دارای مجوز و تجربیات گسترده در صنعت متصل می کند ، رونمایی می کند ، و به گلوگیترها اجازه می دهد بدون ترک خانه خود به راحتی نگرانی های منحصر به فرد پوست خود را برطرف کنند. “

دکتر الکسیس استیونس ، بنیانگذار و متخصص پوست و پوست دارای مجوز از هیئت مدیره در Parkland Dermatology & Cosmetic Surgery در Coral Springs ، FL ، به عنوان بخشی از شبکه متخصص ملانین در حال عضویت در Roff است. دکتر استیون به عنوان سفیر این برنامه فعالیت خواهد کرد و دانش خود را برای برانگیختن جوامع رنگی به اشتراک می گذارد.

وی گفت: “در صنعتی كه كمتر از 3٪ از متخصصان پوست در آمریكا سیاه پوست هستند ، من افتخار می كنم كه بخشی از این ابتكار هستم و نمایندگی جامعه ام هستم.” “من کاملاً از مأموریت Urban Skin Rx در جهت ایجاد یک صنعت مراقبت از پوست با اخلاق و بی تعصب حمایت کرده و به آن اعتقاد دارم و مشتاقانه منتظر ارائه آموزش قابل دسترسی و حمایت از زنان و مردان BIPOC از طریق منابع مختلف در طول این مشارکت هستم.”

علاوه بر این ، برای ترویج بیشتر در صنعت مراقبت از پوست ، Urban Skin Rx برای اعطای بورسیه های زیبایی شناسان در آکادمی ناخن و زیبایی با آکادمی محققان اهداف همکاری می کند. این برند همچنین با همکاری Skin of Color Society برای همکاری در آینده همکاری می کند که برای جامعه ملانین و کسانی که تمرکز خود را روی Skin of Color دارند تأثیرگذار خواهد بود. این ابتکارات به عنوان بنیادی برای ایجاد تغییر در صنعت زیبایی از طریق تأمین اعتبار برای متخصصان آینده ملانین عمل خواهد کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>