Urban Decay مجموعه Prince Capsule را ایجاد می کند

مجموعه زیبایی با محدودیت محدود در این ماه کاهش می یابد.

کریستین اسپوزیتو ، مدیر ویرایشگر05.07.21

پیش بینی در Urban Decay خواستار باران بنفش است.

پرنس استیتی و مارک آرایش از یک کپسول لوازم آرایشی منحصر به فرد نسخه محدود با الهام از این هنرمند فقید رونمایی می کنند. به نقل از Urban Decay ، برای احترام به ابراز وجود پر جنب و جوش خود ، رنگ امضای پرنس در کنار طلای و سیاه برجسته شده است.

Urban Decay x Prince در این ماه عرضه می شود.

کپسول Prince x Urban Decay – که در ماه مه در دسترس خواهد بود – و کمپین کلی در همکاری نزدیک با اعضای اصلی اردوگاه هنری پرنس طراحی شده است. این تیم شامل مدیر خلاق Trevor Guy بود. موزای محبوب و دوست صمیمی او داماریس لوئیس ، که در سال 2012 تورهای خود را با او آغاز کرد. و عکاس / کارگردان مشهور Randee St. Nicholas که هنر را برای این کار انتخاب کرد و به مدت سه دهه با پرینس همکاری نزدیک داشت.

وند زومنیر ، بنیانگذار برند Urban Decay و یک شاهزاده خانم پرنس که به دهه 1980 بازمی گردد ، گفت که ادای احترام به پرنس به دلایل مختلف منطقی است.

زومنیر گفت: “ما نمی توانیم از شخصی به اندازه پرنس افسانه ای تقلید كنیم و مقایسه او با یك پالت باعث كاهش آنچه او نمایندگی می كند ، می شود.” “آسان است كه بگوییم چرا این مجموعه از نظر ظاهری منطقی است – ظاهر آرایش و تصاویر مشترک ما عشق به رنگ بنفش – اما ما تمام تلاش خود را کردیم تا انرژی او را در سطح عمیق تری منعکس کنیم. ما اخلاق او را در مورد عدم اجازه خواستن برای شخصی که او بود و داشتن آن به طرز جسورانه ای مطابق با ارزش های ما برای شکستن قالب و پیروی از انواع زیبایی ، پیدا کردیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>