Uoma Beauty از همکاری آرایشی Coming 2 America رونمایی می کند

در تاریخ 4 مارس ، Uoma Beauty ، نام تجاری مخل آرایش “Afropolitan” ، با همکاری Coming 2 America ، یک مجموعه آرایشی با نسخه محدود منتشر می کند ، که در 5 مارس در Amazon Prime Video به نمایش جهانی می رسد.

مجموعه Black Magic Coming 2 America که با الهام از کشور تخیلی و سلطنتی زاموندا ساخته شده است ، زیبایی آفریقایی را در معتبرترین شکل خود به نمایش می گذارد. این مجموعه که تمرکز ویژه ای بر روی چشم دارد ، از سلطنت آفریقا از سراسر قاره گرفته شده است. از قبیله فولانی در نیجریه ، نیجر و چاد تا ندبله تا فرهنگ فوق مدرن و رنگارنگ آسو ابی / آسو اوکه.

کمپین این مجموعه که توسط سر جان ، زرینا آکرز و ترور استورمن تولید شده است و برخی از لباس های اصلی روت ای. کارتر را از این فیلم به نمایش می گذارد ، فضیلت نه ملکه آفریقا را به خود اختصاص می دهد – آمنه ، یاا آسانتوا ، كانداك آمانیرناس ، نفرتیتی ، Makeda ، Nzinga Mbande ، Nandi ، Moremi و Ranavalona – و آنها را به پنج قصیده تقسیم می کند که به عنوان پرتره های “زیبایی پوست سیاه” نشان داده می شوند – شجاعت ، غرور ، میراث ، تجمل و مقاومت.

علاوه بر بلوز و طلای سلطنتی سلطنتی ، این مجموعه با رنگ های نئون بازیگوش و شاد به فیلم احترام می گذارد و از عبارات شاد و لحظات کلاسیک فیلم در سراسر محصولات و نام های سایه مانند Peaches & Akeem ، Queen استفاده می کند به Be ، و Zamundan Sun.

رژ لب فلزی Black Magic (22 دلار)

این رژلب ها سایه های براق کننده ای دارند که روی لب ها ذوب می شوند. با روغن مغز برزیل تزریق می شود تا لب ها را با مواد معدنی و ویتامین های ضروری مرطوب و تغذیه کند.

سایه ها: نه خیلی Meeka ، Peaches and Akeem ، شکلات جنسی

Royal Heir-Itage Color Palette (44 دلار)

سفر به ده ملکه باشکوه آفریقای باستان ، سفر به مجموعه ای از رنگ های مات رنگی ، بافت های درخشان و پایان های فلزی. بافت هایی را ارائه می دهد که به نمونه هایی بسیار نازک و در عین حال کاملاً رنگی تبدیل می شوند تا برای ماندگاری بالا و در برابر آب مقاوم باشند.

سایه ها: ایل ایفه ، کش ، مالی ، آکسوم ، سونگهای ، ابیسینیا ، سوکوتو ، جولوف ، داهومی ، آشانتی

Coming 2 America Mini Color Palette (29 دلار)

فرمول پرفروش Black Magic Uoma را با ارائه رنگ های مات رنگی ، رنگ های درخشان و پوشش های زنده فلزی که به نمونه هایی بسیار نازک و در عین حال کاملاً رنگی تبدیل می شوند ، برای اجرای طولانی مدت و مقاوم در برابر آب تبدیل کنید.

  • صبح بخیر سایه های پالت رنگی زاموندا مینی: Royal Bloodline ، Aristocracy ، Moolah ، Palm Wine ، Stacks Gold ، Desert Rose ، Wakeup ، Gazania

  • سایه های رنگ پالت Queen to Be Mini Color: Nzinga ، Amina ، Nefertiti ، Yaa Asantewaa ، Kandake ، Makeda ، Nandi ، Moremi ، Ranavalona

Kajal Liner (18 دلار)

این آسترهای سرمه ای Tiro بسیار رنگدانه و صاف و ابریشمی فرمولی خامه ای ارائه می کنند که از فرمول خط چشم خط چشم آفریقایی باستان الهام گرفته شده است.

Shades: Private Jet Black ، Purple Reign

پالت هایلایتر Zamundan Glow Up Highlighter (30 دلار)

سه نسخه برجسته برجسته مروارید که جلوه ای سه بعدی ، مجسمه سازی سبک ارائه می دهد. فرمول پودر مرطوب حجاب صاف و خالص و یکنواختی را ایجاد می کند که مانند نور مایع در پوست ذوب می شود.

مجموعه Uoma Beauty Edition Black Magic Coming 2 America از 4 مارس در UomaBeauty.com و 5 مارس در UltaBeauty.com ، Nordstrom.com و Beautylish.com در دسترس خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>