Unilever شرکت سلامتی Onnit را کسب می کند

Unilever در حال خرید Onnit ، یک شرکت سلامتی و سبک زندگی جامع واقع در آستین ، TX است. شرایط توافق نامه اعلام نشده است.

Onnit ، که در سال 2010 توسط اوبری مارکوس تاسیس شد ، مکمل های تبلیغاتی طراحی شده برای ایجاد عملکرد شناختی بهتر ، خلق و خو و آرامش ، سلامت روده و حمایت از ایمنی بدن است. محصول قهرمان این شرکت Alpha Brain است ، نوتروپیک برای حافظه بهتر ، تمرکز و پردازش ذهنی.

Onnit همچنین تغذیه عملکردی ، ملزومات تناسب اندام و یک بستر محتوای دیجیتال را ارائه می دهد که مقالات آموزنده و انگیزشی ، مصاحبه ها ، مشاوره ها و برنامه های تناسب اندام را برای مصرف کنندگان وفادار و پرشور خود ارائه می دهد.

“Onnit یک مارک پیشرو در بخش رشد سریع گیاهان حفاظت از اختلالات شناختی است. Onnit با ارائه خدمات جامع سلامت و مدل دیجیتال-اول ، كاملاً كاملاً در حال رشد مارك های نوآورانه سلامتی و مكمل هایی است كه شامل ویتامین های Olly ، Equilibra ، Liquid IV و SmartyPants هستند. ” در Unilever.

فابیان گارسیا ، رئیس یونیلور آمریکای شمالی ، Onnit را “پویا و مبتنی بر هدف” خواند.

“از روز اول ، چشم انداز من این است که Onnit به یک جنبش جهانی تبدیل شود ، و مردم را با استفاده از ابزار و اطلاعات برای دستیابی به بالاترین پتانسیل جسمی و ذهنی خود توانمند می سازد. من به آنچه که به دست آورده ایم بسیار افتخار می کنم و اکنون ، با مقیاس و حضور Unilever ، یک قدم به الهام بخشیدن میلیونها نفر دیگر برای مسئولیت سلامتی و سلامتی آنها نزدیک هستیم. “

Onnit مستقر در آستین و به رهبری مدیر عامل شرکت جیسون هیوی خواهد بود.

این منوط به تصویب مقررات و شرایط بسته شدن عادی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>