Ultra Chemical از Zsolt Szabados به عنوان مدیر ، توسعه تجارت فنی استقبال می کند

اولترا Zsolt Szabados را به عنوان مدیر ، توسعه تجارت فنی به تیم اضافه کرد. این نقش به Szabados این امکان را می دهد تا ضمن کمک به رشد تجارت ، کلیه پشتیبانی فنی ، توسعه محصول و مدیریت نمونه کارها را ارائه دهد.

وی گفت: “این نقش بسیار متناسب با نوع کاری است که بیشتر از همه به آن علاقه دارم. رابط با مشتریان در سطح فنی برای کمک به آنها در دستیابی به اهدافشان به روشی موفق و کارآمد بسیار راضی کننده است. من خوشحالم که با فن آوری ها و مشتریان موجود کار می کنم و همچنین فناوری های جدیدی را شناسایی می کنم که می توانند به گسترش تجارت کمک کنند. “

Szabados با بیش از دو دهه تجربه در تحقیق و توسعه ، نوآوری ، پشتیبانی فنی و توسعه تجارت در مراقبت شخصی ، به Ultra پیوست. رویکرد قاطعانه و دقیق او در کارش ، وی را به سمت پیروزی در نوآوری و استراتژی های فنی م throughoutثر در طول زندگی حرفه ای خود سوق داده است. قبل از این نقش او مدیر تحقیق و توسعه در Presperse بود.

“نگرش و تعهد مثبت Zsolt نسبت به کارش کاملاً با ارزشهای اصلی Ultra مطابقت دارد و کل تیم ما از پیوستن وی به خانواده Ultra بسیار هیجان زده هستند. تخصص فنی و دیدگاه جدید وی برای شرکت و مشتریان ما بسیار ارزشمند خواهد بود. ” “اضافه شدن Zsolt همچنین فرصت های جدیدی را برای Ultra معرفی می کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>