TSI در 25 سالگی: اهمیت سلامت عضلات در کیفیت زندگی

Nutraceuticals World (NW): سلامت عضلات می تواند در بسیاری از موارد جمعیتی مصرف کنندگان ، از ورزشکاران گرفته تا سالخوردگان و افراد بین المللی اعمال شود. چه روندهای مهمی در حال شکل گیری بازار امروز است؟

لری کلب ، رئیس ، گروه TSI LTD: ما می بینیم که گروه سلامت عضلات فراتر از مصرف کنندگان تغذیه ای ورزشی سنتی در جهت دو گروه بهداشت ماهیچه ای مصرف کننده سریعاً در حال گسترش و تا حد زیادی استفاده نشده است: تغذیه فعال و پیری سالم. مشتریان تغذیه فعال بین 25 تا 55 سال سن دارند. این مصرف کنندگان بدنبال عملکرد بهتر هستند. آنها می خواهند سطح فعالیت بدنی ، استقامت و بهبودی روزانه خود را بهبود بخشند. آنها می خواهند ظاهر بهتری داشته باشند و احساس بهتری دارند و در بهبود ترکیب بدن خود تلاش می کنند.

مشتریان پیر در سن بالای 60 سال هستند و آنها می خواهند قدرت و تحرک خود را حفظ کنند. آنها می خواهند احساس بهتری ، انرژی بیشتری داشته باشند و می خواهند کیفیت زندگی خود را از طریق فعالیت و قدرت بهبود بخشند. بعد از 35 سالگی ، همه ما هر ساله بین 1.5 تا 2٪ از توده عضلانی خود را از دست می دهیم ، بنابراین با گذشت زمان اگر سلامتی عضلات خود را در اوایل زندگی کنترل نکنید ، تا زمانی که 80 هستند

NW: چگونه علم و تحقیقات برای درک بهتر سلامت ماهیچه ها و پیامدهای آن در پیری سالم تکامل یافته اند؟

کلب: علاوه بر توده عضلانی ، عملکرد و قدرت عضلات بیشتر و بیشتر به عنوان شاخص های سلامت عضلات شناخته می شوند. طی 10 سال گذشته ، این گسترش نقاط انتهایی مطالعه شامل عملکرد عضلات و اندازه گیری قدرت منجر به تعداد بیشتری از مطالعات مربوط به سلامت عضلات شد.

آزمایش قدرت دستگیره در حال تبدیل شدن به یک ابزار اندازه گیری بسیار مهم برای پزشکان است. این می تواند به عنوان نشانه ای سیستمیک از قدرت و عملکرد عضلات بیمار و همچنین تعیین سلامت کلی آنها باشد.

مطالعات اخیر نشان می دهد که ترکیب HMB و ویتامین D با روشن کردن ماشین عضله سازی بدن ، سلامت عضلات را به طور منحصر به فردی بهبود می بخشد: افزایش همزمان سنتز پروتئین عضله و کاهش تجزیه پروتئین عضله. نشان داده شده است که این ترکیب باعث افزایش قدرت و بهبود عملکرد عضلات در جمعیت پیر ، حتی بدون ورزش می شود.

NW: پروتئین به طور سنتی بر بازار مواد تشکیل دهنده سلامت ماهیچه تسلط دارد اما مکالمه بسیار ظریف تر شده است. چه چیزی بیشتر از تغذیه و مکمل ها برای سلامت عضلات می فهمیم؟

کلب: امروزه همه چیز بر روی ارائه پروتئین بیشتر به مصرف کننده با انواع مختلف محصولات و انتخاب متمرکز شده است. مارک ها با گفتن “محصول ما پروتئین بیشتری را تحویل می دهد” با استفاده از رویکرد “بیشتر بهتر” تفاوت ایجاد می کنند در حالی که در حقیقت ، کاملاً شناخته شده است که خوردن پروتئین بیشتر به مشکل از دست دادن عضلات مربوط به سن نمی پردازد. درصد زیادی از مصرف کنندگان در سنین پیری قادر به استفاده از پروتئین مصرفی نیستند ، بنابراین به سادگی افزودن پروتئین بیشتر می تواند کالری بیشتری به رژیم غذایی آنها اضافه کند و باعث افزایش وزن شود. به همین دلیل تغییر دادن این مکالمه و آموزش مصرف کنندگان در مورد نه تنها خوردن کافی پروتئین ، بلکه همچنین درک اهمیت استفاده از پروتئین مهم است. مصرف کنندگان باید کمبودهای پروتئین و اسیدهای آمینه را بدانند – لزوماً بیشتر از این بهتر نیست. ما باید آموزش را روی سایر مواد مغذی متمرکز کنیم که باعث افزایش استفاده از پروتئین و اسیدهای آمینه مانند HMB می شوند.

تولیدکنندگان و تولیدکنندگان محصولات به دنبال موادی هستند که بتوانند در تمایز محصولات پروتئینی با موادی که به دسته محصولات پروتئینی بسیار کالایی افزوده اند ، کمک کنند. myHMB® ، یک برند اختراع شده و اثبات شده از نظر بالینی HMB ، یک شریک عالی برای پروتئین است. این ماده به تعادل گردش پروتئین عضله برای سلامت مطلوب عضله کمک می کند ، هم رشد عضله را از طریق سنتز تقویت می کند و هم در از بین رفتن عضله در زمان تجزیه سریع پروتئین محافظت می کند. HMB اجازه می دهد تا پروتئین / اسیدهای آمینه مصرف شده توسط این دستگاه عضلانی برای ساخت عضله بهینه شود.

NW: HMB چیست ، چه مزایایی دارد و چگونه کار می کند؟

کلب: HMB که از نظر علمی به عنوان β-هیدروکسی β-متیل بوتیرات شناخته می شود ، در طی متابولیسم اسید آمینه ضروری لوسین به طور طبیعی در بدن ما تولید می شود. نشان داده شده است که HMB سنتز پروتئین را افزایش می دهد در حالی که تجزیه پروتئین در عضله را کاهش می دهد. بنابراین ، این مکانیسم ها منجر به بهبود قدرت و توده عضلانی ، استقامت ، ریکاوری ورزش (کاهش آسیب عضلانی) و بهبود ترکیب بدن می شود. همانطور که در بالا ذکر شد ، حتی بدون ورزش ، نشان داده شده است که HMB (در صورت ترکیب با ویتامین D) باعث بهبود عملکرد عضلات در بزرگسالان مسن می شود.

NW: مارک ها به طور فزاینده ای در فرآیند تولید محصول به تامین کنندگان خود اعتماد می کنند. TSI به شرکای خود چه پیشنهادی می دهد؟

کلب: TSI با توسعه فعالانه فرمولهای نوآورانه در قالبهای متنوع و پرطرفدار تحویل ، از مشتریان فعلی و احتمالی ما پشتیبانی می کند ، بنابراین شرکای ما براساس مخاطب هدف و استراتژی بازاریابی خود گزینه هایی دارند. این به TSI امکان می دهد تا بسیاری از راه حل های کلیدی را ارائه دهد که مدت زمان راه اندازی را کوتاه می کند ، زیرا تولید محصول و زمان تحقیق و توسعه می تواند کاهش یابد. TSI با انجام “سنگین کردن” برای شرکای ما که به رشد و پیشرفت ما کمک می کند ، بسیار افتخار می کند.

NW: طیف وسیعی از گزینه های مربوط به سلامت ماهیچه ها به چیزی بیش از پودرهای آماده برای مخلوط تبدیل شده است. چگونه مارک ها در ارائه فرمول بندی و فرم های تحویل جدید نوآوری دارند؟

کلب: TSI در حال ایجاد نمونه های ابتکاری نوینی است که شامل صمغ ها ، قرص های جوشان ، نوشیدنی های شفاف و حتی محصولات غذایی مانند میله ها و جایگزین های غذایی آماده برای نوشیدنی است. کپسول یک تحویل ساده است ، با این وجود مصرف کنندگان مبتلا به خستگی قرص برای طعم و همچنین راحتی با آنچه که متناسب با سبک زندگی آنها است ، به سایر فرم های زایمان مراجعه می کنند.

NW: TSI 25 ساله می شود. آیا می توانید در مورد این نقطه عطف و آنچه در آینده انتظار می رود تأمل کنید؟

کلب: طی 25 سال گذشته ، TSI به عنوان یک مبتکر ایجاد بازار در زمینه محصولات و راهکارهای تغذیه ای متمرکز شده است که سلامت ، کیفیت زندگی و طول عمر بیشتری را ارائه می دهد.

ما سلامت مصرف کنندگان را بیش از هر چیز دیگری قرار می دهیم و این همه کار ما را هدایت می کند. با تمام محصولات و خدمات خود ، ما راه حل های سلامتی و سلامتی ارائه می دهیم که هر روز بیش از انتظارات مشتریان است.

TSI همانطور که با خط تولید و خدمات جدید محصولات ما در سال 2021 و بعد از آن مشاهده خواهید کرد ، به این مسیر رشد ادامه خواهد داد.

(بیشتر بخوانید درباره چشم انداز ، نوآوری و راه حل های TSI GROUP در این مصاحبه با بنیانگذار و مدیر عامل شرکت جو ژو.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>