Tree Hut محدوده مراقبت از بدن خود را گسترش می دهد ، اسکراب های مراقبت از پوست صورت را اضافه می کند

محصولات اسکراب محبوب اکنون در فرمولاسیون صورت نیز موجود هستند.

ملیسا مایسل ، دستیار ویرایشگر21/3/29

Tree Hut با استفاده از رایحه های جدید Shee Sugar Scrub از جمله هندوانه ، اسطوخودوس ، چای سبز ، فانتزی سوگارد و پاپایا بهشت ​​و کره های بدن تند در رایحه های ویتامین C ، اسطوخودوس و هندوانه خط مراقبت از بدن خود را گسترش داده است. این مارک همچنین در حال راه اندازی یک خط جدید تقویت کننده Tropic Glow با اسکراب بدن Shea Sugar و کره شلاق است که دارای عصاره های کره Cupuaçu و Guarana برای تأثیر محکم شدن بدن است – مناسب برای آب بندی رطوبت در حالی که خاصیت انعطاف پذیری پوست را بازیابی می کند.

در خبرهای دیگر ، این برند اکنون محصولات مراقبت از صورت را ارائه می دهد. Tree Hut چهار اسکراب صورت Sugar Face را ایجاد کرد که برای آبرسانی ، روشنایی ، تصفیه و تغذیه پوست ساخته شده اند. اسکراب های قند Tree Hut در چهار فرمول مختلف وجود دارند که با غذاهای فوق العاده تزریق می شوند – آناناس و پاپایا ، آب هندوانه و کاکتوس مرطوب کننده ، موز و جو دوسر مغذی و زغال اخته و زردچوبه.

تمام اسکراب های صورت Sugar با شکر واقعی ساخته شده اند تا به آرامی لایه برداری و جلوه ای سالم به جا بگذارند. این فرمول ها از آلفا هیدروکسی اسید (AHA) برای کمک به دفع منافذ و پاکسازی عمیق برای از بین بردن آلودگی و روغن استفاده می کنند – در حالی که باعث می شود صورت احساس شادابی و رطوبت داشته باشد ، محصولات در Ulta فروخته می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>