TerraCycle Aligners دندان را بازیافت می کند

اتحاد جدید با Spotlight Oral Care به بازیافت وسایل دندانپزشکی استفاده شده کمک می کند.

کریستین اسپوزیتو ، مدیر ویرایشگر02.16.21

TerraCycle می خواهد محصولات مراقبت از دهان و دندان را از جریان زباله خارج کند. Spotlight Oral Care ، سازنده محصولات مراقبت از دهان و دندان که توسط دو خواهر و برادر دندانپزشک تاسیس شده است ، با همکاری TerraCycle به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا هر مارک ترازبند دندان و بسته بندی مربوطه را در مطب های دندانپزشکی شرکت کننده در سراسر کشور بازیافت کنند.

از طریق برنامه بازیافت Spotlight Oral Care Aligners ، از مصرف كنندگان دعوت می شود كه همه مارك های تراز كننده دندان استفاده شده و بسته بندی مربوط به آنها را به دفاتر دندانپزشك شركت كننده Spotlight Oral Care بیاورند تا به صورت رایگان بازیافت شوند. راه اندازی این برنامه آخرین موردی است که تلاش های پایدار موجود Spotlight Oral Care شامل فرموله سازی لوله های خمیر دندان از نیشکر و استفاده از پلاستیک بازیافتی در نام تجاری خود از نخ دندان است.

دکتر لیزا و دکتر ونسا کریوان ، بنیانگذاران مراقبت از دهان Spotlight گفت: “ما به عنوان یکی از ارائه دهندگان یک درصدی ترازکننده های دندان در صنعت ، طی 5 سال گذشته بیش از دو هزار بیمار را درمان کرده ایم.” “برای ما ، نداشتن پاسخی هنگامی که بیماران از ما می پرسیدند که چگونه بازیگران ردیف خود را بازیافت کنند ، به اندازه کافی خوب نبود. این ابتکار جدید با TerraCycle به بیماران و دندانپزشکان کمک می کند تا با خیال راحت ردیاب های استفاده شده را دور بیندازند و آنها را از محل دفن زباله و اقیانوس های ما دور نگه دارد. ما افتخار می کنیم که بخشی از راه حل یکی از بزرگترین چالش های زباله ای هستیم که امروز صنعت دندانپزشکی با آن روبرو است. “

پس از جمع آوری ، مطب دندانپزشکی تراز کننده ها و بسته بندی های استفاده شده دندان را برای بازیافت مناسب به TerraCycle ارسال می کند. پس از دریافت مواد توسط TerraCycle ، آنها در محصولات پس از مصرف بازیافت می شوند.

تام سزاکی ، بنیانگذار و مدیرعامل TerraCycle ، گفت: “تراز کننده های دندان گزینه خوبی برای کسانی است که بدنبال جایگزینی برای بریس های سنتی هستند ، با این وجود راحتی آنها نیز باعث ایجاد زباله های پلاستیکی قابل توجهی می شود زیرا آنها باید به طور دوره ای از بین بروند.” “برنامه بازیافت مراقبت از دهان و دندان Spotlight یک فرصت منحصر به فرد برای مصرف کنندگان برای بازیافت این نوع زباله های غالباً غافل شده است و می تواند در ویزیت های دندانپزشکی معمول آنها انجام شود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>