Symrise بخشهای رایحه و مراقبت را دوباره سازمان می دهد

Symrise AG در حال سازماندهی مجدد بخش بویایی و مراقبت خود است تا بخشهای خود را از لحاظ استراتژیک بیشتر توسعه داده و به رشد پویای خود ادامه دهد.

دکتر Jörn Andreas مسئولیت جهانی بخش مواد آرایشی را بر عهده دارد. وی پیش از این چندین مسئولیت مدیریتی در Symrise در مقر هولزمیندن ، ایالات متحده آمریکا ، فرانسه و سوئد داشته است.

آندریاس قصد دارد در نقش جدید خود از تجربیات خود در این مناطق استفاده کند و از هولزمیندن لشکر را رهبری می کند. آندریاس هدف خود را برای گسترش موقعیت پیشرو سیمرایز در مواد آرایشی از طریق سرمایه گذاری هدفمند در زمینه نوآوری و گسترش سبد محصولات به صورت استراتژیک قرار داده است.

تمرکز بیشتر بر نوآوری مبتنی بر مواد خام با مسئولیت زیست محیطی به دست آمده و فرآیندهای پایدار مانند اجرای “شیمی سبز” جنبش بیشتری برای رشد ایجاد می کند. این بخش در حال حاضر راه حل های زیادی را در این زمینه ارائه می دهد ، مانند مواد چند منظوره ساخته شده از محصولات جانبی صنعت نیشکر و مواد فعال مبتنی بر پروبیوتیک برای محافظت از پوست حساس. مدل های جدید تجاری و گسترش ظرفیت های هدفمند از رشد پشتیبانی می کنند.

ادر راموس ، رئیس فعلی بخش مواد آرایشی و بهداشتی ، مسئولیت جهانی تجارت عطر را بر عهده گرفته است. راموس برای چندین سال در مدیریت نقش در Symrise کار کرده است ، به عنوان مثال به عنوان رئیس منطقه ای و بخش در اروپا و آمریکای لاتین. وی فعالیت های جهانی تجارت عطر را از پاریس هدایت خواهد کرد.

وی در یک مرحله مهم قابل توجه ، پس از تأیید مقامات ، ادغام تجارت عطر Sensient را که مقر اصلی آن در گرانادا است ، اجرا می کند. بخش رایحه با خلاقیت و فناوری های نوآورانه مانند ادغام موفقیت آمیز هوش مصنوعی خود را در بازار جای داده است. راموس همچنین قصد دارد زنجیره های تأمین اخلاقی و مسئولیت پذیر را ارتقا دهد. این بخش به قابلیت ردیابی مواد اولیه طبیعی آن در سطح جهانی متکی است. این شامل اسطوخودوس از فرانسه ، پاچولی از اندونزی ، وتیور و ژرانیول از ماداگاسکار و بسیاری دیگر است.

دکتر هاینز-یورگن برترام ، مدیر ارشد اجرایی Symrise AG ، اظهار داشت: “هر دو بخش در زمینه های اصلی عطرهای لوکس ، مراقبت شخصی و بهداشت ، امید بالقوه رشد را دارند.” “هر دو مدیر به تجربه گسترده بین المللی و دانش بازار کمک می کنند و توسعه موفقیت آمیز بخش ها را ادامه خواهند داد.”

دکتر نوربرت ریشتر به رهبری بخش مولکولهای معطر ادامه خواهد داد که این بخش نیز متعلق به این بخش است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>