Sunday II Sunday در Sephora.com به فروش می رسد

Sunday II Sunday ، مارکی با رشد سریع و قدیمی یک ساله برای مراقبت از مو که برای ایجاد پارچه های بافت طراحی شده است ، در اواخر این ماه در سایت Sephora.com در دسترس خواهد بود. با راه اندازی ، برنامه ریزی شده برای 25 ماه مه ، همه محصولات Sunday II Sunday در فروشگاه Sephora.com ، از جمله محصول پر فروش آن ، Root Refresh ، در دسترس خواهد بود.

جنیفر لوچیز ، VP Merchandising مراقبت از مو در Sephora گفت: “Sephora از همکاری با Sunday II Sunday خوشحال است و به تعهد ما در آوردن محصولات نوآورانه که انواع مختلف مو ، بافت ها و نگرانی ها را برای مشتریان فراهم می کند ، ادامه می دهد.” “این فرم مبتنی بر نتایج با فرمول های قدرتمند خود که باعث شادابی و احیای موهای بافت شده در بین شستشوها می شود ، زنان را قادر می سازد بدون اینکه مو و پوست سرشان را به خطر بیندازند ، یک سبک زندگی فعال داشته باشند. ما بسیار هیجان زده هستیم که یکشنبه دوم را به جامعه سفورا معرفی می کنیم و می دانیم افزودنی فوق العاده به مجموعه ما خواهد بود. “

از زمان راه اندازی آن در ماه مه سال 2020 ، نام تجاری بیش از 6 میلیون دلار بودجه با حمایت Johnson & Johnson Innovation – JJDC، Inc. (JJDC) جمع آوری کرده و جوایز محصول را از Allure و Glamour کسب کرده است. این برند می گوید که نرخ متوسط ​​رشد ماهانه 23٪ را با نرخ تبدیل تقریباً دو برابر متوسط ​​صنعت گزارش کرده است.

Keenan Beasley گفت: “این مشارکت برای ما بسیار هیجان انگیز است زیرا بدان معنی است كه ما می توانیم حتی بیشتر زنان را با راه حل هایی برای توانمندسازی آنها در زندگی كامل و فعال زندگی خود بدون نگرانی در مورد تأثیر آنها بر موهایشان ، به دست آوریم.” مدیر عامل و بنیانگذار Sunday II Sunday. “ما از کار با مارکی مانند Sephora که نیاز این محصولات را تشخیص داده و مرز بین سلامت و زیبایی را محو می کند بسیار هیجان زده هستیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>