Sparitual در HSN ظاهر می شود

شل پینک فلسفه خود را از “زیبایی آهسته” با مخاطبان بیشتری به اشتراک می گذارد.

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر03.24.21

بنیانگذار و نویسنده Sparitual ، شل پینک قرار است چهارشنبه ، 24 مارس در هنگام گزارش زیبایی با ایمی موریسون در HSN و HSN.com ظاهر شود.

این همکاری خرده فروشی یک نقطه عطف جدید برای نام تجاری است ، توزیع در بازارهای اضافی و گسترش دسترسی به محصولاتی که برای اتصال مصرف کنندگان به “آیین های زیبایی آهسته” طراحی شده اند.

پینک برای کمک به آموزش مزایای محصولات طبیعی Sparitual را توسعه داد. در سال 2007 او فلسفه زیبایی آهسته را تاسیس کرد و در سال 2017 اولین کتاب خود را منتشر کرد ، آهسته زیبایی ، تشریفات و دستور العمل های لازم برای تغذیه بدن و تغذیه روح.

مفهوم زیبایی آهسته در واقع ایجاد لحظاتی در هر روز ، هفته ، ماه ، فصل و سال برای تمرین مراقبت از خود و سلامتی معنی دار است. این آیین ها با گذشت زمان انجام می شوند و به نتایج آشکاری می رسند – نه تنها احساس سلامتی و شادی بیشتری دارند ، بلکه در درک زیبایی واقعی و پیری بی انتها نیز احساس می شوند.

خط Sparitual شامل مواد اولیه عالی ، فرمول های تمیز و تشریفات مراقبت از خود با هدف تغذیه جسم و روح است.

Sparitual خرده فروشی های مختلف بدن و مراقبت از ناخن را در HSN.com و همچنین بسته های انحصاری HSN زیر را که از 10 مارس تا زمان آخرین عرضه در هوا پخش می شود ، خرده فروشی می کند:

  • کرم بدن یاسمن توبروز ، 6 اونس 2pk 38.95 دلار

  • کرم بدنه گیاه شمعدانی Cedarwood 6 اونس 2pk 38.95 دلار

  • کرم بدن Earl Grey 6oz 2pk 38.95 دلار

  • مومیایی مرطوب کننده هل مرکبات 2pk 29.95 دلار

  • بالم پا هل مرکبات 3.4 اونس 2pk 23.95 دلار

  • سرم دست هل مرکبات 1oz + Salve Duo 1.5oz 24.95 دلار

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>