Smashbox همکاری AI را با Perfect Corp تمدید می کند.

شرکت پرفکت با همکاری Smashbox Cosmetics همکاری خود را گسترش داد. بر اساس این معامله ، این برند فناوری تجزیه و تحلیل چهره با قدرت هوش مصنوعی (AI) YouCam را با روش Smashbox’s Shape Matters و محصولات چشم برای راه اندازی Smashbox Eye Genie در برنامه آرایشی YouCam جفت می کند..

آلیس چانگ ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Perfect Corp ، گفت: “ما برای همکاری با یکی از شاخص ترین مارک های آرایش برای آغاز فناوری پیشرفته زیبایی زیبایی خود و دعوت از سطح بالاتری از تعامل بین Smashbox و خریداران زیبایی ، خوشحالیم.” “در حالی که تجربه آرایش و زیبایی خرید همچنان ادامه دارد ، ما شاهد قدرت هوش مصنوعی و AR در کار هستیم و ما خوشحالیم که می توانیم در تحول” phygital “Smashbox نقش داشته باشیم.”

برنامه آرایشی YouCam تجربه کاربری یکپارچه ای را به شما ارائه خواهد داد زیرا Smashbox Eye Genie با استفاده از خوراک دوربین زنده ، به طور خودکار شکل چشم کاربر را تشخیص می دهد. از آنجا ، شما می توانید متنوعی از Smashbox Cover Shot Palettes و نگاه های چشم نواز را بر اساس شکل چشم کاربر ایجاد شده توسط متخصصان چشم Smashbox و آرایشگران حرفه ای مانند Lori Taylor Davis پیشنهاد کنید. این در نهایت به کاربران امکان می دهد در عرض چند ثانیه ترکیبات مختلف رنگ را بر اساس ترجیح خود آزمایش کنند.

این نوآوری شخصی به دنبال راه اندازی Smashbox’s Shape Matters Methodology ، که نتیجه سالها تحقیق گسترده ای بود که شامل تجزیه و تحلیل چندین شکل مختلف چشم بود. مارک های آرایشی و بهداشتی این تلاش های R&D را با فناوری یادگیری عمیق AI Perfect Corp. از طریق شبکه سه بعدی صورت ، که نشانه های چهره را برای شناسایی ویژگی های فردی ، از جمله شکل چشم ، ابرو ، ساختار استخوان و تعریف ، برای ایجاد Smashbox Eye Genie ترکیب می کند..

“Smashbox خوشحال است که با Perfect Corp همکاری می کند تا هنر استودیوی ما را با این فناوری ابتکاری جفت کند. از طریق این ابزار دیجیتالی با کاربرد آسان ، مصرف کنندگان ما می توانند به تخصص آرایش چشم Smashbox Shape Matters دسترسی پیدا کنند و توصیه های آرایش شخصی را بر اساس فرم چشم منحصر به فرد خود دریافت کنند. “گلن ایوانز ، معاون ارشد رئیس و مدیر کل جهانی لوازم آرایشی Smashbox گفت. “ما هیجان زده هستیم که گام دیگری را در مأموریت خود برداریم تا جادوی استودیوی Smashbox را به دوستداران آرایش در همه جا برسانیم.”

به گفته شرکت پرفکت این مشارکت گام مهمی در تکامل فناوری خرده فروشی است. این مسئله چالش آوردن تجارب سنتی آفلاین را از طریق اجرای AR و AI تجربی حل می کند.

تاتیانا سانا ، فناوری های برند جهانی در Estée Lauder Companies گفت: “فناوری های هوش مصنوعی Perfect Corp. به ما کمک می کند تا با وجود شکاف فیزیکی ، ارتباطات دیجیتالی قوی با مصرف کنندگان ایجاد کنیم. “Smashbox همیشه یک نقطه شیرین برای چشمها داشت و در طی سالها تحقیقات گسترده ای را انجام داده بود تا از روش Shape Matters استفاده کند. اکنون با موتور تشخیص شکل چشم با استفاده از هوش مصنوعی YouCam ترکیب شده ایم و با لمس یک دکمه یک نگاه نرم ، جسورانه یا دودی ایجاد کرده ایم. این نوآوری مهم ، سطح جدیدی از شخصی سازی را برای ایجاد تجربه ای فراهم می کند که باعث خوشحالی ، تحریک و فریب مصرف کنندگان شود. فناوری ترکیبی هوش مصنوعی و AR برای بهتر جلوه دادن ویژگی های طبیعی ، ظاهری را که برای فرم چشم مناسب تر است توصیه می کند.

Perfect Corp. و Smashbox برای نمایش زنده تجربه جدید Smashbox Eye Genie ، فردا ساعت 1 PM ET در Global Beauty Tech Master Series حضور خواهند داشت. برای هماهنگی در سری Master Global Tech Master به صورت رایگان ثبت نام کنید. کاربران می توانند هم اکنون تطبیق محصول Smashbox Eye Genie و تجربه امتحان مجازی را به صورت رایگان در برنامه Makeup YouCam تجربه کنند و نسخه نمایشی فناوری وب AI Analyzer Face را در PerfectCorp.com کشف کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>