SkinKick منحصر به فرد آکنه را در Ulta راه اندازی می کند

استارت آپ مستقر در دالاس مجموعه خود را در خرده فروشی زیبایی گسترش می دهد.

کریستین اسپوزیتو ، مدیر ویرایشگر03.17.21

SkinKick اولین انحصاری Ulta Beauty خود ، Acne KickPro Duo را راه اندازی کرده است. درمان هومیوپاتی دو مرحله ای آکنه حاد به صورت آنلاین و در سراسر کشور در فروشگاه ها در دسترس است.

مواد اصلی شامل BeautySkin است که به عنوان یک مجتمع انحصاری معرفی شده و سدی نامرئی برای جلوگیری از باکتریهای ناخواسته ، میکروبها و آلودگی تشکیل می دهد. B3 Technology که ترکیبی از پوست بید سیاه ، پنجه گربه و عصاره خون اژدها است. و Tropical Haven ، به عنوان ترکیبی از پنج گیاه گیاه توصیف می شود که با مرطوب نگه داشتن سلول های پوست ، بهبود رنگ و بافت پوست ، کاهش ظاهر خطوط ظریف و چین و چروک ها و صاف و شفاف نگه داشتن پوست ، به بازیابی پوست آسیب دیده از آکنه و تجدید پوست کمک می کند. .

SkinKick مستقر در دالاس بخشی از زیبایی آگاهانه در Ulta Beauty است.

متی شرل ، بنیانگذار SkinKick ، ​​گفت: “ما از معرفی اولین محصول انحصاری خود با Ulta Beauty بسیار خوشحال هستیم.” “ما با Ulta خانه مناسبی برای مارک SkinKick پیدا کرده ایم – به ما این امکان را می دهد که به وظیفه خود وفادار بمانیم ، ارائه موثرترین ، تمیزترین و طبیعی ترین محصولات مراقبت از پوست برای توانمند سازی افراد در هر سنی و از پوست برای احساس خوب در پوست و عشق خود خود روشن و مطمئن آنها. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>