SkinCeuticals اولین فرمولاسیون آنتی اکسیدانی ابتکاری را ارائه می دهد

در یک رویداد آنلاین برای ویراستاران ، SkinCeuticals جدیدترین آنتی اکسیدان این برند را معرفی کرد که شش سال از ساخت آن می گذرد ، Silymarin CF. این محصول مراقبت از پوست به نمونه کارهای آنتی اکسیدانی موردعلاقه برند پیوست.

طبق گفته این شرکت ، سیلیمارین CF پاسخ آنتی اکسیدانی برای پوست های چرب و لک دار است. پوست مستعد لکه ، در مقایسه با سایر انواع پوست ، دارای سطح بالاتری از سبوم و سطح آنتی اکسیدان کمتری است ، و پوست را در برابر آسیب های محیطی آسیب پذیرتر می کند.

بنابراین ، م componentلفه اصلی چیست؟ سیلیمارین ، یک آنتی اکسیدان قوی مشتق شده از گیاه Milk Thistle Plant ، اکسیداسیون سبوم پوست را مهار می کند ، که می تواند باعث ورود باکتری به منافذ شود و منجر به التهاب و در نهایت لکه های پوستی شود. با ترکیب 15 L اسید L- اسکوربیک ، 0.5 S سیلیمارین ، 0.5 Fer اسید فرولیک و 0.5 Sal اسید سالیسیلیک ، Silymarin CF از نظر بالینی ثابت می کند که رادیکال های آزاد را خنثی می کند ، چربی پوست را کاهش می دهد ، بافت پوست را تصفیه می کند و علائم پیری را از جمله خطوط ریز و خوب بهبود می بخشد. نقاط تاریک.

این محصول هم اکنون با قیمت 166 دلار در سایت SkinCeuticals.com و متخصصان پوست در سراسر کشور در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>