Shiseido انتقال مشاغل مراقبت شخصی را به CVC Capital تکمیل می کند

Shiseido انتقال تجارت مراقبت شخصی خود را به CVC Capital Partners انجام داد. یک سرمایه گذاری مشترک اکنون عملیاتی شده است. همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، Shiseido توافق کرد که تجارت مراقبت شخصی خود را به قیمت 1.5 میلیارد دلار به CVC بفروشد. طبق گفته Shiseido ، بزرگترین شرکت زیبایی ژاپن ، معامله با CVC این امکان را برای او فراهم می کند تا بر تجارت جهانی با اعتبار جهانی خود تمرکز کند. تجارت مراقبت شخصی Shiseido اساساً در آسیا فعالیت می کند. تجارت مراقبت شخصی 160 میلیارد ین یا بیش از 1.4 میلیارد دلار فروش داشته است.

با انجام معامله ، تجارت جدید Fine Today Shiseido نامیده می شود و سهام آن به Oriental Beauty Holding Co. Ltd. (OBH) منتقل می شود که از طریق بودجه های توصیه شده توسط CVC تأمین می شود. یک سرمایه گذاری مشترک ، تحت عنوان KK Asian Personal Care Holding ، شرکت مادر OBH ، تأسیس شده است. Shiseido ، با 35٪ سهام ، به عنوان سهامدار آن شرکت عمل خواهد کرد ، که تجارت قبلی مراقبت های شخصی خود را انجام خواهد داد.

CVC قرار است هلدینگ مراقبت شخصی KK آسیا را اداره کند ، که ممکن است عمومی شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>