Seppic EPI France – HAPPI را به دست می آورد

EPI فرانسه ، متخصص بیش از 20 سال در زمینه تولید و ساخت مواد فعال فعال با منشا for طبیعی برای مواد مغذی و آرایشی ، توسط Seppic ، پیشرو در بازار مواد آرایشی و بهداشتی خریداری شده است.

EPI France (Extruction Purification Innovation France) یک شرکت خانوادگی فرانسوی است که دانش فنی بی نظیری دارد. سطح بالای کیفیت و عملکرد اعمال شده در ساخت مواد تشکیل دهنده آن باعث می شود تا EPI یکی از محصولات برجسته خود را به نام Ceramosides در بازار ارائه دهد که اثر دهانی و موضعی آن بر زیبایی پوست از نظر علمی اثبات شده و با مطالعات بالینی تأیید شده است. Seppic بیش از 10 سال است که این ماده را توزیع می کند.

این خرید تخصص و دانش Seppic در استخراج گیاهان و موقعیت آن را به عنوان یک تامین کننده مواد با کیفیت برای بازار زیبایی تقویت می کند. با انتقال دانش فنی و ابزارهای تولید داخلی EPI ، Seppic بر کل فرایند تحقیق ، توسعه و صنعتی ، از استخراج مواد اولیه تا مواد فعال ، تسلط دارد.

Jean Baptiste Dellon ، مدیر عامل Seppic ، گفت: “این خرید فرصت های رشد جدیدی را برای Seppic در بازارهای لوازم آرایشی و مکمل های غذایی ایجاد می کند. ما بسیار خوشحالیم که از تیم های EPI France در Seppic استقبال می کنیم. روابط دیرینه ما و ارزش های تخصص ، کیفیت و مراقبت از مشتری که با EPI فرانسه در اختیار ما قرار می دهد ، به ما امکان می دهد تا به سرعت هم افزایی برای تولید و بازاریابی مواد جدید را درک کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>