Seppic اولین سایت تولیدی را در آمریکای شمالی افتتاح می کند

Seppic ، یک شرکت بهداشتی Air Liquide ، اولین سایت تولیدی خود را در ایالات متحده افتتاح کرده است. این کارخانه تولیدی دومین بزرگترین شرکت Seppic برای تولید مواد ویژه با عملکرد بالا برای بازارهای مراقبت شخصی و دارویی است.

این کارخانه جدید ، که هم اکنون در حال بهره برداری است ، به Seppic بیش از 50٪ ظرفیت تولید اضافی برای مواد ضخیم و مواد سازنده می دهد تا بتواند نیازهای روزافزون مشتریان خود را در ایالات متحده و سراسر جهان برآورده کند.

این سایت که در نزدیکی ریچموند در ویرجینیا واقع شده است ، برای نیروی کار ماهر خود از نظر استراتژیک انتخاب شده است و با ایجاد بیش از 50 شغل جامعه محلی را تحریک خواهد کرد. این سایت همچنین به صورت ایده آل برای خدمات به شمال شرقی ایالات متحده ، جایی که 80٪ از مشتریان آمریکایی Seppic در آن مستقر هستند ، و صادرات جهانی قرار دارد.

این مرکز برای رعایت بالاترین سطح کیفیت مطابق با روشهای ساخت خوب (GMP) طراحی شده است و قبلاً گواهینامه های ISO 9001 ، EFfCI و RSPO را به دست آورده است. در حال حاضر این مرکز با واحدهای کاملاً خودکار کار می کند تا کیفیت سازگار و راحت قابل پیگیری برای مواد تشکیل دهنده ما فراهم شود. به لطف این فناوری های پیشرفته و با بازیافت 95٪ از زباله های خود ، Seppic تأثیر آن را بر محیط زیست به حداقل می رساند.

Jean-Baptiste Dellon ، مدیر عامل شرکت Seppic ، اظهار داشت ، “با این کارخانه جدید ، ما ظرفیت صنعتی و توانایی خود را برای ارائه خدمات به مشتریان خود در ایالات متحده و سراسر جهان افزایش می دهیم. این گیاه پیشرفته مطابق با استراتژی Seppic برای تولید مواد با کارایی بالا ضمن رعایت محیط زیست است. جاه طلبی ما از نظر CSR ادامه دادن به نیازهای مشتریان در عین دستیابی به هدفی برای کاهش اتلاف و مصرف انرژی است. “

مواد ویژه برای مراقبت از زیبایی شخصی نمایانگر بازاری بیش از 10 میلیارد دلار در سراسر جهان است که 25٪ آن در ایالات متحده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>