Sephora برای افتتاح فروشگاه های بیشتر در سال 2021

فروش محصولات زیبایی در سال 2020 به شدت کاهش یافت ، اما این مانع از افتتاح 260 فروشگاه Sephora در سال جاری LVMH نشده است ، که بزرگترین گسترش آن تاکنون است.

این شرکت روز پنجشنبه گفت که در سال 2021 بیش از 60 فروشگاه مستقل اضافه می کند و 85٪ آنها در مراکز خرید نخواهند بود. افتتاحیه های این ماه در شهرهایی مانند هوستون ، دالاس و لس آنجلس آغاز می شود. این شرکت بر اساس عوامل مختلفی با تمرکز بر رشد حضور در مناطق حومه ای و خارج از بازار بنا شده است ، و در نهایت تجربه Sephora را برای بیشتر خریداران زیبایی در سراسر کشور در دسترس قرار می دهد.

فروشگاه های جدید در بالای 200 فروشگاه کوچک “Sephora” در داخل فروشگاه های کوهل قرار دارد. خرده فروش گفت که اولین فروشگاه کوچک در کالیفرنیا (لس آنجلس بزرگ) ، نیویورک ، نیوجرسی و غرب میانه از جمله شیکاگو افتتاح خواهد شد. همکاری با کوهل جایگزین معامله ای خواهد شد که Sephora با JC Penney منعقد کرده است ، که در چند سال آینده به پایان می رسد.

این حرکات در طی یک زمان آشفته برای صنعت زیبایی در میان بیماری همه گیر ، کاهش بازدید از مراکز خرید و نرخ بالای خالی فروشگاه های مستقر در مراکز تجاری به میزان 10.5٪ صورت می گیرد. استفاده از ماسک و روال کار از خانه باعث شده است که محصولات آرایشی و بهداشتی در حالی که مصرف کنندگان از یک سبک زندگی معمولی و کم نگهداری استفاده می کنند ، بسیار زیاد است. بر اساس گزارش NPD ، فروش آرایش به تنهایی 34٪ در سال گذشته کاهش یافته است ، اما سایر گروه ها نیز افت چشمگیری داشته اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>