Secret، Old Spice بسته بندی دیو قابل تعویض را اضافه می کند

Secret و Old Spice از ابتدای ماه جاری در خرده فروشان منتخب سراسری موارد ضد تعریق قابل تعمیر را راه اندازی می کنند. علاوه بر این ، هر دو مارک دئودورانت های بدون آلومینیوم را در بسته بندی های قابل بازیافت لوله کاغذی ساخته شده از 90 درصد مقوا بازیافت شده ، تأیید شده توسط شورای نظارت بر جنگل (FSC) گسترش خواهند داد.

موارد قابل شارژ ، ساخته شده بدون پلاستیک یکبار مصرف ، شامل یک پر کردن با 100٪ بسته بندی مقوایی دارای گواهی FSC است. هر کیت شروع کننده شارژ مجدد قیمت خرده فروشی 10.00 دلار و خرده فروشی 8.00 دلار قیمت خرده فروشی پیشنهاد شده دارد.

فردی بهاروچا ، معاون ارشد رئیس بخش مراقبت شخصی P&G گفت: “ما می دانیم که پایدارترین گزینه ها برای مصرف کنندگان همیشه ارزان ترین گزینه نیستند – و این تأثیری را که می توانیم بر محیط خود داشته باشیم محدود می کند. “با ارائه راه حل های پایدار هم برای ضدعرق ها و هم برای دئودورانت های بدون آلومینیوم با برخی از مقرون به صرفه ترین قیمت های بازار ، ما می توانیم انتخاب های پایدار را برای بیشتر مصرف کنندگان به واقعیت تبدیل کنیم.”

Anitra Marsh ، معاون رئیس جمهور ، پایداری ، شهروندی و ارتباطات ، P&G Beauty ، ناراحت شد و گفت: “مردم تمایل بیشتری به مراقبت های شخصی دوستدار محیط زیست دارند ، اما استفاده از آنها همچنین باید لذت بخش باشد ، در غیر این صورت مردم طولانی مدت با آنها نمی مانند.” “به همین دلیل موارد ضد تعریق قابل تعویض ما به گونه ای طراحی شده اند که ضدعرق را با یک پیچ و تاب ساده ، تقریباً مثل یک رژ لب ، بدون اینکه کثیف باشد ، از طریق قاب به راحتی پیش ببریم.”

طبق گفته P&G ، Old Spice و Secret اولین مارک های بزرگی هستند که راه حل های خوشبو کننده بدون کاغذ ، پلاستیک و بدون پلاستیک را در ماه مه سال 2020 ارائه دادند. پس از موفقیت در این آزمایشی نسخه محدود ، هر دو مارک این محصول را با یک آلومینیوم رایگان در سراسر کشور گسترش می دهند. فرمول دئودورانت.

ضدعرق های قابل تعویض Old Spice و Secret و دئودورانت های لوله کاغذی هم اکنون در فروشگاه های سراسر کشور در Walmart ، Target ، CVS و Walgreens (فقط آنلاین) موجود هستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>