SCS استاندارد بسته بندی زباله را برای بسته بندی پایدار ارائه می دهد

جدید در خدمات جهانی SCS (SCS) استاندارد زباله صفر است. این استاندارد جهانی صدور گواهینامه ، شرکت ها را قادر می سازد تا میزان جلوگیری از استفاده از زباله های خود ، استفاده مجدد یا هدایت آنها از محل دفن زباله را نشان دهند. این در عین حال انعطاف پذیر است که به شرکتها امکان می دهد پیشرفتهای تدریجی را نشان دهند و مشارکت را بر اساس تفاوتهای منطقه ای در زنجیره تامین تحریک کنند. در حالی که شرکت ها به دنبال بهبود رتبه بندی ESG خود و تقویت پیام های شرکتی و مشخصات سرمایه گذاری خود هستند ، این گواهینامه شخص ثالث سال به سال اطمینان را برای شرکت ها و سایت های تسهیلات فردی آنها فراهم می کند.

استاندارد SCS Zero Waste شامل موارد زیر است:

  • تسهیلات شرکت می کنند و برای انحراف زباله 50٪ یا بیشتر شناخته می شوند. درصد انحراف واقعی به دست آمده در هر مرکز طی یک دوره دوازده ماهه تأیید شده است و این درصد در گواهی منعکس می شود. تسهیلاتی که 99 درصد انحراف دارند به عنوان “زباله صفر” تأیید می شوند.
  • استاندارد یک گزینه مقرون به صرفه برای صدور گواهینامه چند سایته که در آن همه سایت های شرکت کننده ارزیابی می شود ، ارائه می دهد که شامل نمونه برداری نماینده از سایت ها برای حسابرسی های داخلی هر ساله است.
  • این اجازه می دهد تا برای انحراف زباله های خطرناک به عنوان انحراف کلی حساب شود.
  • اگر تاسیساتی بیش از 25٪ پسماند خود را با استفاده از تولید زباله به انرژی هدایت کند ، هدر رفتن انرژی را تشخیص می دهد.

استنلی ماتورام ، معاون اجرایی SCS ، گفت: “این نوع استاندارد استاندارد زباله صفر است.” “این هدف با دیدار با شرکتهایی که آنها در سفر خود هستند ، در تأسیسات فردی خود با تأیید انحراف زباله که قبلاً به دست آورده اند ، و همچنین ادامه دادن مدیریت مدیریت پسماند به سمت هدف صفر ، ملاقات می کند.”

از آنجا که گواهینامه SCS Zero Waste در سطح تاسیسات صورت می گیرد ، شرکت ها می توانند یافته های مربوط به آن تاسیسات خاص را در اهداف پایداری و گزارش کلی خود بگنجانند ، حتی اگر سایر تسهیلات هنوز به همان سطح انحراف زباله نرسیده باشند. این روش شرکت ها را تشویق می کند تا بهترین روش ها را در یک مرکز معیار قرار دهند و این اقدامات را در سرتاسر ردپای شرکت خود گسترش دهند.

صدور گواهینامه شخص ثالث برای این استاندارد ، اطمینان قابل قبولی را برای شرکت ها فراهم می کند که پیشرفت های خود را در زمینه به حداقل رساندن ضایعات و انحراف از طریق ثبت سوابق داخلی ردیابی می کنند ، بنابراین از ارتباطات خارجی پشتیبانی می کند تا مردم را از تعهد خود به پایداری و اهداف ESG آگاه سازد.

این شرکت اخیراً آمازون را برای برنامه Carbon Neutral خود ، همانطور که در Happi گزارش شده است ، تأیید کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>