Scentbird’s Sanctuary Scents از حفاظت از حیات وحش پشتیبانی می کند

Scentbird دومین رایحه عطر خود به نام Sanctuary را منتشر کرده و این برند قول داده است که 20٪ از کل درآمد حاصل از دو رایحه جدید – Red Panda و Amur Leopard – را به ترتیب به شبکه Red Panda و Phoenix Fund اهدا کند.

Scentbird گفت ، این عطر به نام پلنگ آمور (Amur Leopard) ، که تنها گربه بزرگی است که می تواند در آب و هوای بسیار گرم و سرد زندگی کند ، دارای یادداشت های ترد مانند رزماری و سیب با عنبر گرم به عنوان یک اشاره برای طبیعت سازگار آن است. موارد اضافی شامل چوب های چرمی و دانه تونکا است. عطر Red Panda با ترکیبی از انگور سیاه و بامبو باز می شود. این عناصر گرم مانند ارکیده وانیل و چوب صندل دارد ، در حالی که گلبرگ های یاس با توجه به مارک تجاری ، حال و هوای مطبوعی به این عطر می بخشند.

ماریا نوریسلامووا ، بنیانگذار و مدیرعامل Scentbird می گوید: “تغییر الگوی تولید و مصرف در صنعت عطر و همچنین حمایت از حفظ محیط زیست از اجزای اصلی DNA مارک تجاری است.” “ما متعهد و متواضع هستیم که به سازمانهای رفاه حیوانات ابزار لازم برای ایجاد پناهگاه حیوانات را کمک می کنیم. امیدواریم که این امر گامی مثبت در جهت ایجاد آینده بهتر و ایمنی حیوانات را القا کند.”

Red Panda و Amur Leopard در حال حاضر در HelloSanctuary.com در دسترس هستند و قیمت آنها برای یک ویال در اندازه سفر 26 دلار و برای یک بطری کامل 98 دلار تعیین شده است. پناهگاه را می توان در Scentbird.com یافت. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت HelloSanctuary.com مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>