SCC بورس تحصیلی Madam CJ Walker را ایجاد می کند

انجمن شیمی دانان آرایشی (SCC) بورس تحصیلی Madam CJ Walker را برای حمایت از دانشجویان اقلیت کم نماینده که در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های شیمی و فیزیکی ، فیزیکی ، پزشکی ، دارویی ، بیولوژیکی یا علوم مرتبط و فن آوری تحصیل می کنند ، ایجاد کرده است. ایجاد بورس تحصیلی بخشی از ابتکارات SCC برای حمایت از تنوع ، عدالت و گنجاندن در صنایع آرایشی و بهداشتی و مراقبت های شخصی است و توسط Mary Kay Inc تأمین می شود.

خانم سی جی واکر (متولد سارا بریدلاو ؛ 1867-1919) یک کارآفرین ، خیرخواه و فعال سیاسی و اجتماعی آمریکایی بود. واکر که به عنوان اولین میلیونر خودساخته زن در ایالات متحده شناخته می شود ، با تولید و بازاریابی محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت از مو برای زنان سیاه پوست از طریق مشاغل تاسیس ، Madam CJ Walker Company ، ثروت خود را به دست آورد.

دو بورس تحصیلی ، هر دلار 5000 دلار ، به دو اقلیت کم نماینده (سیاه پوست / آمریکایی آفریقایی تبار ، بومی / آمریکایی هندی و Latinx / آمریکایی اسپانیایی) که در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های شیمی ، فیزیکی ، پزشکی ، دارویی ، بیولوژیکی یا علوم و فنون مرتبط. علاوه بر بورس تحصیلی ، SCC به هر جایزه دهنده یک کوپن مسافرتی 250 دلاری ، یک شب اقامت و یک ثبت نام دسترسی کامل رایگان برای حضور در نمایشگاه و نمایشگاه سالانه SCC 75 ، 14-15 دسامبر 2021 ارائه می دهد که بورس تحصیلی در آن ارائه می شود جوایز صبحانه.

دکتر لوسی گیلدئا ، مدیر ارشد علمی مری کی ، گفت: “خانم CJ واکر نمادی است که تمام دوران حرفه ای خود را با شکستن موانع برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین کارآفرینان کشور با وجود موانع زیادی که در سر راه او قرار داشت ، سپری کرد.” “مهم است که ما با حمایت از دانشمندان جوان و اقلیت ، به ارج نهادن به میراث وی ادامه دهیم. با همکاری با SCC و ایجاد بورس تحصیلی Madam CJ Walker ، ما امیدواریم که بتوانیم نسل بعدی دانشمندان دانشجویی را که می خواهند قدم های واکر را دنبال کنند ، الهام بخش و توانمند کنیم. “

از نظر انجمن ، تنوع ، برابری و شمول در هسته اصلی ارزشهای سازمانی آن است. SCC و صنعت توسط هویت ها ، تجربیات ، فرهنگ ها و دیدگاه های مختلف رهبری ، کارمندان و اعضای آن تقویت می شوند. SCC همه اعضای خود و صنعت جهانی را تشویق می کند تا در اطمینان از شنیدن صدای مظلومین و حمایت فعالانه از تلاش ها برای پایان دادن به نژادپرستی و بی عدالتی های سیستمی در اینجا و خارج از کشور ، شرکت کنند.

اریکا او گرادی ، CAE ، مدیرعامل انجمن گفت: “SCC متعهد به تلاش برای حمایت از تنوع ، عدالت و شمول برای همه شرکت کنندگان در صنعت لوازم آرایشی و بهداشت شخصی است.” “ما از حمایت سخاوتمندانه حامی بورس تحصیلی خود ، Mary Kay Inc ، در کمک به ما در این تلاش ها برای آموزش گروه های کم نماینده که درجات مربوط به تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت های شخصی را دنبال می کنند ، سپاسگزاریم.”

علاوه بر بورس تحصیلی واکر ، SCC ابتکارات دیگری را برای حمایت از تنوع ، عدالت و شمول ، اطمینان از صدای افراد رنگین پوست و همه اقلیت ها در صنعت لوازم آرایشی و بهداشت شخصی و حمایت از آنها اعلام کرده است.
این شامل:

  • در هر جلسه سالانه با یک جلسه اختصاصی ، نیازها و پیشرفت های صنعت را در ارائه خدمات به جوامع رنگی برطرف کنید.
  • نسخه های خطی را در ژورنال علوم آرایشی و بهداشتی منتشر کنید که شامل تحقیقات متمرکز بر پیشرفت در خدمت به جوامع رنگی است.
  • فرصت هایی را برای نمایش کار شیمی دانان سیاه پوست فراهم کنید.
  • جلسه ای را در روز توسعه شغلی با موضوع تنوع ، فراگیری و برابری با یک فرصت برای افراد رنگین پوست برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود در صنعت برگزار کنید.
  • در حمایت از توسعه برنامه علوم آرایشی و بهداشتی با دانشگاه ها و دانشکده های سیاه پوست ارتباط برقرار کنید.

او گرادی گفت: “در حالی که ما از جامعه سیاهپوستها و از همه کسانی که نژادپرستی و ستم سیستمی را تحمل کرده اند غمگین هستیم ، اکنون زمان تعهد به عمل فرا رسیده است.” “SCC مفتخر است که منابع خود را متعهد شده و تلاشهای بیشتری را برای حمایت از تنوع ، عدالت و شمول همه شرکت کنندگان در صنعت انجام می دهد.

مندی گلدشتاین ، رئیس SCC و صاحب مندی S. گلدشتاین ، دکترای مشاوره ، گفت: “متأسفانه ما تشخیص می دهیم که بی عدالتی های مداومی وجود دارد که هم در اینجا و هم در خارج اتفاق می افتد.” “ما در تعهد خود برای شناختن اهمیت زندگی سیاهان قاطعانه ایستاده و متعهد می شویم كه همچنان سازمانی باشیم كه با احترام و عزت رفتار می كند و از عضویت متنوع و فراگیر ما نیرو می گیرد.”

اطلاعات بیشتر: www.scconline.org

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>