SCC برای اعطای جوایز در طی نشست سالانه مجازی

انجمن شیمی دانان آرایشی (SCC) پیش از نشست سالانه مجازی خود که 7 تا 11 دسامبر برگزار می شود ، دریافت کنندگان بالاترین افتخارات خود و همچنین برندگان جوایز سالانه خود را اعلام کرده است. اهدای جوایز در 11 دسامبر انجام خواهد شد.

مندی گلدشتاین ، دکترای دکترای 2020 SCC و رئیس مندی اس. گلدشتاین گفت: “با وجود چالش های جهانی که در طول سال گذشته ما در معرض چالش های جهانی قرار داشتم ، من افتخار می کنم که این دستاوردهای برجسته در زمینه لوازم آرایشی و مشارکت اعضای ما در جامعه را تشخیص دهم.” ، مشاوره دکترا. “تبریک می گویم به این برندگان که به لیست معتبری از متخصصان برجسته پیوستند که توسط همتایان خود بخاطر کارهای برجسته خود شناخته می شوند.”

هوارد آ. اپستین ، دکترای تخصصی ، خدمات فنی در EMD Performance Materials ، دریافت کننده مدال Maison G. deNavarre است. این مدال بالاترین افتخار انجمن است که یک فرد را برای موفقیت ها و فعالیت های پشتیبانی از بهترین منافع صنعت لوازم آرایشی و بهداشت شخصی به رسمیت می شناسد.

اریکا او گرادی ، CAE ، مدیر اجرایی / مدیرعامل انجمن گفت: “هوارد اپستین توسط متخصصان صنعت لوازم آرایشی و بهداشت شخصی به دلیل کمک های فنی برجسته خود در فن آوری های مراقبت از پوست شناخته شده و مورد احترام است.” “هاوارد از دهه گذشته در صحنه یا كلاس بوده و به همكاران آموزش می دهد. او یک محقق و متخصص مشهور در زمینه تولید محصولات پوستی و دریافت کننده شایسته بالاترین نشان انجمن است. “

اپستین دارای فصلهایی در كتابهای مختلف فن آوری زیبایی از جمله لوازم آرایشی هری است و دارای هشت حق ثبت اختراع و دو مورد ثبت اختراع است. وی به عنوان سردبیر مجله علوم آرایشی SCC فعالیت کرد و عضوی از آکادمی بین المللی پوست است. او در هیئت تحریریه کلینیک های پوست و SKINmed حضور دارد ، و نماینده صنایع آرایشی و بهداشتی در برابر متخصصان پوست است.

“دکتر. کمکهای فنی قابل توجه اپستین نمایانگر آنچه بنیانگذاران انجمن برای این سازمان تصور می کردند ، است: متخصصانی با اخلاق و تحصیلات عالی که از تحقیقات و نوآوریهایی برای پیشرفت علوم آرایشی و بهداشتی استفاده می کنند. ” “من خوشحالم که هوارد را با دریافت این جایزه به رسمیت شناختن دستاوردهای حرفه ای خود اهدا می کنم.”

ناوا دایان ، دکترای دریافت کننده جایزه زنان دیوار آرایشی فلورانس در سال 2020 است که از کمک های علمی و رهبری زنان در صنعت لوازم آرایشی و مراقبت های شخصی تقدیر می کند. این دومین سالی است که جایزه اهدا می شود.

“دکتر. دایان ، مشاور متخصص در زمینه نوآوری محصولات مراقبت از پوست ، ادعاهای اثر بخشی ، ارزیابی ایمنی و موارد دیگر ، اهمیت ایده های نوآورانه ، آموزش ، راهنمایی و خدمات به دیگران را درک می کند. ” “ناوا نماینده زنان ستاره ای در این صنعت است که در عین خدمت به عنوان نمونه ای از رهبری و اشتیاق برای نسل های آینده ، سهم قابل توجهی داشته اند.”

دایان در 30 سال تجربه خود از طریق شرکت مشاوره خود ، دکتر ناوا دایان LLC ، خدمات گسترده ای را به داروسازی ، آرایشی ، مراقبت شخصی ، نهادهای تحقیقاتی ، آژانس های نظارتی و م institutionsسسات دانشگاهی ارائه داده است. وی در زمینه اختراعاتی که منجر به بسیاری از درخواست های ثبت اختراع شده است ، ارائه بیش از 100 سخنرانی شفاهی ، دارای 150 اعتبار چاپ در مجلات معتبر صنعت و در پنج کتاب ، و به عنوان عضو کمیته مربی و مشاور در چندین سازمان حرفه ای از جمله: انجمن آمریکایی دانشمندان داروسازی ، انجمن شیمی دانان آرایشی و مرکز تحقیقات پوستی. او همچنین برای Happi ستونی نوشت.

جایزه شایستگی به مارتا تیت ، PhD ، بنیانگذار و مدیرعامل Tate Science اهدا خواهد شد.

اوگرادی گفت: “مارتا تیت از روزی که به SCC پیوست عضوی درگیر و کمک کننده بود.” “ما خوشحالیم که جایزه شایستگی را برای کمکهای بیشمار وی در مدت 30 سال عضویت وی از جمله سخنرانی در رویدادهای مختلف آموزشی ، خدمت در کمیته مشاوره آموزش ، داوطلب کردن ساعات بی شماری از وقت خود و موارد دیگر در جهت پیشرفت محصولات آرایشی ارائه می دهیم. علوم پایه.”

سایر دریافت کنندگان جایزه: جایزه دانشمند جوان-لکس Pelger (علوم CV) ؛ جایزه ستاره سبز-سامانتا گوئرتین (آودا)؛ جایزه انجمن شیمی دانان آرایشی – خوان بریتو (شرکت BASF) ؛ جایزه هانس A. شفر-فیلیپ لودویگ (شرکت BASF) ؛ جایزه جوزف سیاودلی-مانوئل گامز-گارسیا (مواد تخصصی اشلند) ؛ جایزه Shaw Mudge-Anna Langerveld (نشانگرهای تولید) و جایزه Des Goddard-Hy Si Bui (L’Oréal ایالات متحده آمریکا).

اطلاعات بیشتر: www.scconline.org/scc74.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>