SC Johnson و AccuWeather شاخص جدید آفت ایجاد می کنند

SC Johnson – سازنده Off! و Rai – و Accu Weather اولین شاخص آفت را در نوع خود راه اندازی کرده اند ، ابزاری جدید به خانواده ها کمک خواهد کرد تا در صورت وجود آفات معمول ، برای BBQ حیاط خانه یا سفر به پارک برنامه ریزی کنند.

دکتر توماس ماسکاری ، متخصص اشکالات و حشره شناس در SC Johnson گفت: “دقیقاً همانطور که برای آفتاب یا باران برنامه ریزی می کنید ، برنامه ریزی برای حشرات ممکن است در فعالیت های روزمره خود نیز مهم باشد.” “پشه ها ، کنه ها ، راش ها و مورچه ها می توانند مانع سرگرمی تابستان شوند و AccuWeather SC Johnson Pest Index ابزاری عالی است که با بهره گیری از قدرت علمی ، خانواده ها را آماده می کند و می توانند از بروز آفات در خانه یا خانه جلوگیری کنند. “

مصرف کنندگان می توانند با مراجعه به Accuweather.com/pest در هر زمان از طریق رایانه یا دستگاه تلفن همراه به شاخص جدید AccuWeather SC Johnson Pest دسترسی پیدا کنند. فهرست آفت اطلاعات در زمان واقعی در مورد احتمال بروز اشکالات رایج در شهرها و شهرهای محلی خود را در اختیار کاربران قرار می دهد. این عامل موقعیت ، آب و هوا و رفتار حشرات را برای پیش بینی میزان فعالیت آفات (کم ، متوسط ​​یا زیاد) افراد از هر دو نوع آفات داخلی و خارجی می تواند پیش بینی کند ، بنابراین می توانند بر اساس آن برنامه ریزی کنند.

در تلاش برای جلوگیری از آلودگی های ناخواسته ، شاخص آفات نه تنها میزان تخمین زده آفات رایج ، بلکه اطلاعات کنترل آفات و محصولات پیشنهادی را که می تواند برای محافظت از آفات در اطراف خانه و همچنین فعالیتهای برنامه ریزی شده در فضای باز مورد استفاده قرار گیرد ، فراهم می کند.

فعالیت حشرات در ایالات متحده متفاوت است و شاخص آفات پیش بینی های مهمی را در مورد انتظارات در سراسر کشور انجام داده است. به عنوان مثال ، بارندگی و گرمای قابل توجه به معنی احتمال بیشتری برای فعالیت پشه است. پیش بینی می شود که شهرها از جمله دالاس ، هوستون و دریاچه چارلز ، لوئیزیانا در تابستان امسال با شرایط مرطوب تر از حد طبیعی بیشتر تحت تأثیر قرار گیرند. به طور گسترده تر ، اوکلاهما ، لوئیزیانا ، می سی سی پی ، آرکانزاس ، تنسی و میسوری و همچنین مرکز و شرق تگزاس نیز باید برای افزایش فعالیت پشه آماده شوند.

SC Johnson با تامرون هال ، مجری برنده جایزه امی “نمایش تالار تامرون” همکاری کرده است تا نکات شخصی خود را در مورد چگونگی برنامه ریزی برای مقابله با آفات در طول سال به اشتراک بگذارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>