SC Johnson برای بسته بندی پایدار سازگار با محیط زیست از نقطه عطف بازدید می کند

پلاستیک بانک ، یک شرکت اجتماعی انقلابی در زنجیره تأمین جهانی پلاستیک بازیافتی محدود به اقیانوس ، به نقطه عطف مهمی در جلوگیری از ورود 1 میلیارد بطری پلاستیکی به اقیانوس های جهان رسیده است. مشارکت جهانی این شرکت با SC Johnson بیش از نیمی از این دستاورد زیست محیطی را به خود اختصاص داده است.

آلودگی پلاستیک یکی از گسترده ترین موضوعاتی است که امروزه اکوسیستم اقیانوس و کره زمین با آن روبرو هستند زیرا تخمین زده می شود بیش از هشت میلیون تن پلاستیک سالانه اقیانوس های ما را آلوده کند. این آلودگی به زندگی دریایی ، سلامت انسان و ایمنی غذا آسیب می رساند. یک میلیارد بطری پلاستیکی معادل توقف بیش از 20 میلیون کیلوگرم پلاستیک است که در غیر این صورت به اقیانوس های جهان راه پیدا می کرد.

“ورود زباله های پلاستیکی به اقیانوس های ما یکی از بزرگترین چالش های جهانی ما است. در زمانه ای که جهان خواستار مسئولیت بیشتر است ، این نقطه عطف مهم گواه توانایی ما در ایجاد تأثیرات عمدی زیست محیطی ، اجتماعی و اقتصادی است. ”” دیوید کاتز ، بنیانگذار و مدیر عامل بانک پلاستیک. “همکاری ما با SC Johnson در تبدیل بانک پلاستیک از یک موتور کوچک به قطاری که باعث تغییر در سراسر جهان شده است بسیار مهم بوده است.”

همکاری جهانی SC جانسون با بانک پلاستیک تأثیر معناداری را برای مردم و کره زمین ایجاد می کند. تا به امروز ، این مشارکت دارای موارد زیر است:

  • بیش از 250 نقطه جمع آوری در سراسر اندونزی ، فیلیپین و برزیل از سال 2018 با برنامه توسعه بیشتر به تایلند و ویتنام تا سال 2022 ایجاد شده است.
  • بیش از 10.4 میلیون کیلوگرم پلاستیک ، معادل بیش از 500 میلیون بطری پلاستیکی ، از اخلال در اکوسیستم اقیانوس جلوگیری کرد.
  • بیش از 15000 نفر با درآمد اضافی.

در سال 2019 ، SC Johnson اولین محصول صنعت را با استفاده از 100 plastic پلاستیک متصل به اقیانوس در یک مارک تمیز کننده اصلی خانگی ، Windex ، راه اندازی کرد و از آن زمان بطری های پلاستیکی 100 rec بازیافت شده به اقیانوس را به مارک Mr. Muscle خود در انگلیس و ایرلند گسترش داده است. . هدف این شرکت جمع آوری 30 میلیون کیلوگرم زباله پلاستیکی از طریق مشارکت تا سال 2022 ، معادل بیش از 1.5 میلیارد بطری پلاستیکی ، از بیش از 500 نقطه جمع آوری در سراسر اندونزی ، فیلیپین ، تایلند ، ویتنام و برزیل است.

در رسیدن به نقطه عطف یک میلیاردیم ، بانک پلاستیک با همکاری بیش از 17000 جمع کننده فردی در سراسر هائیتی ، فیلیپین ، اندونزی ، برزیل و مصر همکاری کرد. در ازای پلاستیک جمع آوری شده ، مجموعه داران حق بیمه دریافت می کنند که به تأمین مایحتاج اساسی خانواده مانند مواد غذایی ، سوخت پخت و پز ، شهریه مدارس و بیمه درمانی کمک می کند.

مواد جمع آوری شده در اکوسیستم های بازیافت حلقه بسته بانک پلاستیک به عنوان Social Plastic دوباره متولد می شوند – پلاستیکی که از نظر اخلاقی بازیابی می شود و از اقیانوس های ما محافظت می کند و با انتقال ارزش آن به افرادی که به جمع آوری آن کمک می کنند ، به فقر کمک می کند. پس از پردازش ، Social Plastic می تواند برای ایجاد محصولات جدید و مواد بسته بندی مجدداً در زنجیره تأمین تولید جهانی معرفی شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>