Sandream Impact با معرفی تخصص های Sandream ، از وب سایت جدیدی رونمایی می کند

Sandream Impact ، پیشرو در تأمین مواد اولیه صنایع آرایشی و بهداشتی و بهداشتی ، به عنوان Sandream Specialties نام تجاری خود را تغییر داده است.

“Sandream یک ارائه دهنده راه حل یک مرحله ای برای مشتریان در صنعت لوازم آرایشی در سراسر جهان است. با ارائه بهترین خدمات به مشتریان و تخصص در زمینه تهیه و تهیه فرمول ، ما به مشتریان خود مواد اولیه پیشرفته را برای ایجاد محصولات با کیفیت بالا ارائه می دهیم. تقاضای مصرف کننده ، “کریستن پرستی ، رئیس شرکت Sandream Specialties گفت:” شهرت ما برای برتری از یک مجموعه ویژه قابل توجه و همکاری نزدیک مشتری برای الهام بخشیدن از راه های جدید برای زیبایی است. سطح خدمات تحت نام تجاری جدید Sandream Specialties. “

Sandream Specialties تأمین کننده مواد رنگی ، مواد مغذی و مواد آرایشی فعال در صنعت لوازم آرایشی و بهداشت شخصی است. شرکت Fairfield ، NJ مستقر در طیف گسترده ای از رنگدانه های اثر نوآورانه و مواد تشکیل دهنده رنگ همراه با مواد آرایشی ، اصلاح کننده های زیبایی و سیستم های تحویل بصری است. علاوه بر این ، Sandream به مشتریان قابلیت های ارزش افزوده مانند تهیه منابع و تخصص فرمولاسیون را ارائه می دهد.

این وب سایت جدید ، قابلیت ها ، محصولات و خدمات Sandream Specialties را به مشتریان در صنایع آرایشی و بهداشتی و مراقبت های شخصی برجسته می کند. همراه با مارک و نشان جدید ، وب سایت جدید تجربه مشتری یکپارچه و بصری را ارائه می دهد و شامل ویژگی هایی مانند سفارش نمونه است.

Sandream از زیرمجموعه های Aakash Chemicals & Dye-Stuffs است که همچنین تغییر نام تجاری را به عنوان Vivify Specialty Ingented اعلام کرده است.

Devlin Riley ، مدیر عامل شرکت Vivify خاطرنشان کرد: “Sandream در چند سال گذشته به عنوان یک شرکت تابعه اصلی Vivify به رشد خود ادامه داده است.” “با تمرکز بر نوآوری ، ارائه محصولات ایمن ، به راحتی قابل ادغام و باورنکردنی به نظر می رسند.”

Vivify ، Glendale Heights، IL ، یک تامین کننده پیشرو در رنگ های خاص و مواد تشکیل دهنده کاربردی برای مشتریان در چندین بازار نهایی مصرفی و صنعتی است. این شرکت با بیش از 800 مشتری در بیش از 50 کشور در سراسر جهان همکاری های مشترکی را انجام داده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>