Robertet صنایع غذایی Ecom را به دست می آورد

Robertet صنایع غذایی Ecom را از تورنتو ، کانادا خریداری کرد. قیمت خرید اعلام نشده است. Ecom سازنده طعم دهنده ها و عصاره های طبیعی خاص است. این مرکز بر روی ارائه محصولات کاملاً طبیعی و خدمات ارزش افزوده به صنایع غذایی و آشامیدنی ، بهداشت ، مواد مغذی و صنایع آرایشی تمرکز دارد.

فیلیپ موبرت ، رئیس رابرت گروپ ، گفت: “نمونه کارها و محصولات Ecom کاملاً مکمل خود Robertet است و ما مشتاقانه منتظر ترکیب نقاط قوت هر دو سازمان برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و نیازهای آنها هستیم.” “DNA ما یک محصول است. خط مطابق با مواد طبیعی ، مواد گیاهی و منابع ارزش افزوده متناسب با نیازهای مصرف کننده. Ecom کاملاً در این استراتژی قرار می گیرد و ما مشتاقانه منتظر استقبال Ecom در خانواده Robertet هستیم. ”

صنایع غذایی Ecom در سال 1986 با گسترش در استخراج گیاهان و ترکیبات مختلف ویژه در طول سالها تاسیس شد. خطوط تولید اضافی در آنتی اکسیدان ها ، طعم دهنده های طبیعی و سلامت و زیبایی زیبایی مکمل این مشاغل هستند. Ecom با 35 کارمند در تورنتو کانادا مستقر است.

دیوید سوکناکی ، بنیانگذار Ecom گفت: “Ecom از آغاز فصل بعدی تاریخ خود به عنوان بخشی از گروه Robertet و سابقه بیش از 170 ساله خود در این صنعت به عنوان یکی از ارکان آن هیجان زده است.” “ماهیت مکمل این ترکیب در طبیعت خانوادگی و تحت مدیریت یا شرکتهای ما مشهود است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>