Redken به روز رسانی بسته بندی ، محصولات جدید اضافه می کند

Redken به عنوان یک رهبر سالن های حرفه ای و مارک های بنیانگذار زن ، با پشتیبانی از دانش پیشرفته و میراث نوآوری که از دهه 1960 با بنیانگذاران آن ، پائولا کنت بازیگر زن و Jheri Redding آرایشگر / شیمی دان ، پشتیبانی می شود ، پشتیبانی می شود. Redken همیشه توسط علم با فرمول های مبتنی بر پروتئین ، رطوبت و pH اسیدی برای موهای سالم تامین می شود. این مورد همیشه توسط افراد حرفه ای تجویز می شود ، چه آنها پشت صندلی باشند ، چه روی صحنه کار کنند ، یا اینکه مشتری های خود را برای فرش قرمز آماده کنند.

در سال 2021 ، Redken نقاط عطف جدیدی را به تاریخ خود اضافه می کند: بازسازی کامل برند مراقبت از مو و 60 سال نوآوری در یک محدوده.

Redken دامنه مراقبت از مو خود را در سراسر شامپوها ، نرم کننده ها و روش های درمانی به بسته بندی جدید و دارای گواهینامه Cradle To Cradle که قابل بازیافت است و حداقل شامل 93٪ پلاستیک بازیافتی است ، دوباره راه اندازی کرده است. این شرکت همچنین با موسسه The Braille همکاری کرد تا بریل را به بسته بندی شامپو و نرم کننده اضافه کند تا در دسترس همه مشتریان قرار گیرد. در تلاش برای حمایت از آرایشگاه ها و آرایشگران ما ، Redken همچنین شامپوها و نرم کننده های منحصر به فرد 16.9oz ایجاد کرده است که فقط در تلاش برای حمایت از آرایشگران و ارائه مزیت رقابتی خرده فروشی در سراسر کشور ، در اختیار سالن ها خواهد بود.

به طور کلی نوسازی مراقبت از مو Redken در SalonCentric و SalonCentric.com در دسترس خواهد بود.

علاوه بر ظاهر جدید ، ردکن همچنین در این ماه محدوده جدیدی از شامپو و نرم کننده Volume Injection را راه اندازی کرد. Redken’s Care Care Renovation همچنین یک محدوده جدید اضافی برای Redken به وجود می آورد – شامپو و نرم کننده تزریق حجم Redken ، که دارای فرمول های متعادل کننده pH است که با فلوکسان فرموله می شوند – شناخته شده برای کمک به نفوذ و گسترش قطر مو از داخل به هنگام نرم شدن رشته ها. شامپو و نرم کننده جدید Redken Volume Injection هم اکنون در دسترس است.

Redken این ظاهر جدید و بازسازی کلی را در ماه فوریه با محدوده کنسانتره پیوند Redid Acidic آغاز کرد ، که نتیجه 60 سال تحقیق و نوآوری است ، همانطور که در Happi گزارش شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>