RealSelf سایتی را باز می کند که خریداران مراقبت از پوست امتیاز زیبایی را کسب می کنند

RealSelf.com فروشگاه RealSelf را باز کرده است ، مقصدی آنلاین که مارک های مراقبت از پوست مانند Obagi ، Senté ، BeautyStat و غیره را به فروش می رساند. توسعه دهندگان می گویند که این اطلاعات واقعی و بی طرفانه محصول را فراهم می کند و از طریق یک برنامه عضویت رایگان ، مصرف کنندگان می توانند از خریدهای قابل بازخرید برای هرگونه درمان زیبایی ، پاداش کسب کنند.

طبق گزارش RealSelf ، 45 درصد از کسانی که به سایت مراجعه می کنند سالانه 500 دلار یا بیشتر برای مراقبت از پوست هزینه می کنند.

با این حال ، طبق نظرسنجی اخیر RealSelf ، 80٪ از کاربران گفتند که هنگام تهیه یک محصول مراقبت از پوست ، جزئیات آموزنده می خواهند ، فقط 30٪ گفتند که اطلاعات در سایتهایی که محصولات مورد نظر فروخته می شود به راحتی در دسترس است.

به ازای هر دلار هزینه شده در فروشگاه RealSelf ، اعضا به طور خودکار 20٪ پاداش دریافت می کنند که می توانند با هر نوع درمان زیبایی ، با ارائه دهنده دلخواه خود از جمله هزاران موجود در RealSelf ، بازپرداخت کنند.

در وب سایت ، هر صفحه محصول شامل اطلاعات علمی در مورد چگونگی ارائه محصول ، از جمله آزمایش بالینی و نتایج مطالعه مستقل در صورت موجود بودن به زبان مناسب مصرف کننده است. طبق این شرکت ، این بخش با توصیفات واقعی و بی طرفانه آنچه را که مواد اصلی تشکیل می دهند انجام می دهد.

“مصرف کنندگان اکنون یک منبع قابل اعتماد دارند که در آن می توانند به راحتی در مورد درمان های زیبایی پزشکی تحقیق کنند ، با ارائه دهندگان خبره و جامعه اعضای RealSelf ارتباط برقرار کنند – و مجموعه ای کاملاً منظم از مراقبت از پوست را خریداری کنند. اکنون هر سرمایه گذاری در زیبایی مدرن می تواند ارزش آن را داشته باشد ، از جمله پوست مراقبت ، در حالی که درمان ها از طریق عضویت رایگان در RealSelf Insider می توانند مقرون به صرفه تر باشند “، جیمز کویل ، مدیرعامل RealSelf گفت. “با راه اندازی فروشگاه RealSelf ، مارک های مراقبت از پوست یک کانال توزیع جدید جذاب دارند و به میلیون ها مشتری زیبایی می رسند و جامعه پزشکان ما می توانند به تعداد بیشتری از مشتریانی که برای خرید می آیند دسترسی پیدا کنند. فروشگاه RealSelf فروشگاه همه مشتریان ما را بهم پیوند می دهد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>