Puig برای راه اندازی عطر Jean Paul Gaultier

John Paul Gaultier عطر مردانه جدید Scandal ، را از پاییز امسال روانه بازار می کند. از زمان خریداری برچسب Puig در سال 2016 این اولین رایحه از خانه مد است.

رسوایی ، که به عنوان رایحه شرقی چوبی توصیف می شود ، توسط عطاری های Givaudan ، کوئنتین بیش ، کریستف رینود و ناتالی سیتو ایجاد شده است. این عطر دارای نت های برتر میوه مریم گلی و ماندارین ، دانه تونکا در قلب آن و نت های پایه ای از وتیور و چوب تازه بریده شده است. قیمت خرده فروشی از 76 یورو (معادل 90.44 دلار با نرخ ارز فعلی) برای ادو تویلت 50 میلی لیتر تا 120 یورو (142.80 دلار) برای نسخه 150 میلی لیتری متغیر است. یک شارژ 200 میلی لیتری 125 یورو (149 دلار) هزینه دارد.

رسوایی از روز دوشنبه در فرانسه آغاز می شود. در آلمان و انگلیس در ماه آگوست همراه با سایر کشورها پخش می شود تا در پاییز دنبال شود. پس از فرانسه و آلمان و انگلیس در ماه آگوست ، با گسترش گسترده تری در پاییز. هیچ تاریخی برای پرتاب ایالات متحده اعلام نشده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>