PLZ Aeroscience 220 آزمایشگاه را به دست می آورد

PLZ Aeroscience Corporation ، یک تولید کننده ویژه مواد آئروسل و مایع ، 220 آزمایشگاه ، مبتکر و فرمول کننده محصولات مو ، پوست و بدن را به دست آورده است. با استفاده از این ترکیب ، PLZ اکنون می تواند مجموعه ای از راه حل های پایان به پایان از ایده پردازی محصول جدید و تولید فرمول تا ساخت سفارشی محصولات آئروسل و غیر آئروسل را به مشتریان خود ارائه دهد. شرایط مالی اعلام نشده است.

خرید 220 آزمایشگاه چهارمین خرید PLZ در صنعت مراقبت شخصی در دو سال گذشته است. در کل ، PLZ اکنون هفت مرکز مراقبت شخصی را در سراسر ایالات متحده و کانادا اداره می کند.

220 آزمایشگاه در سال 1991 تأسیس شد ، انواع محصولات مراقبت شخصی از آئروسل و غیر آئروسل را تولید می کند از جمله شامپوهای خشک ، نرم کننده ها و اسپری های بدن. این شرکت به عنوان یک رهبر بازار در توسعه محصول شناخته شده است و سابقه طولانی در زمینه نوآوری دارد. 220 آزمایشگاه از یک مرکز ثبت شده FDA در Riverside ، کالیفرنیا ، 200000 فوت مربع فعالیت می کند.

آرون ارتر ، رئیس و مدیر عامل شرکت PLZ گفت: “ما از استقبال از 220 آزمایشگاه در شرکت خود خوشحال هستیم که همچنان تاسیس PLZ را به عنوان شریک انتخاب مارک های مراقبت شخصی در آمریکای شمالی”. “220 Labs یک مبتکر و فرمول دهنده مشهور در صنعت مراقبت شخصی است. ما مشتاقانه منتظر استفاده از این توانایی ها در شرکت های ترکیبی خود هستیم تا ارزش پیشنهادی ما را برای مشتریان تقویت کنیم.

220 آزمایشگاه توسط ایان و اریک فیشمن ، نسل دوم رهبری خانواده فیشمن در این شرکت هدایت می شوند. یان و اریک به دنبال معامله با 220 آزمایشگاه ادامه خواهند داد.

ایان فیشمن گفت: “ما برای 220 آزمایشگاه بسیار هیجان زده هستیم كه می توانیم عضوی از خانواده PLZ شویم.” “طی 30 سال گذشته ، 220 آزمایشگاه خود را به عنوان شریک اصلی مارک های ابتکاری مراقبت شخصی تاسیس کرده است ، و ما از تجربه صنعت PLZ و رد پای ملی برای ادامه رشد شرکت خود در فصل بعدی خود استفاده خواهیم کرد. ما اعتقاد داریم که شرکت ترکیبی ما آماده ارائه خدمات بهتر به مشتریان در سالهای آینده است. “

دفتر مرکزی آن در خارج از شیکاگو متعلق به شرکت سرمایه خصوصی پریتزکر (PPC) و مدیریت آن است. با حمایت PPC ، PLZ به رشد ارگانیک و همچنین پنج خرید در دو سال گذشته ادامه داده است – مارک های قهرمان در سال 2021 ، محصولات Mansfield-King و Custom-Pak در سال 2020 ، و فناوری های مایع و بسته بندی دقیق در سال 2019.

Carriage Hill در این معامله به عنوان مشاور انحصاری آزمایشگاه های 220 مشغول به کار بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>