PLMA از دیویس به عنوان رئیس جمهور استفاده می کند

هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان برچسب خصوصی ، پگی دیویس را به عنوان رئیس PLMA منصوب کرد. این انتصاب برای مدت سه سال ادامه دارد. از زمان ژوئن سال 2020 ، رهبری سازمان به عنوان سرپرست سازمان به دیوسی سپرده شده است. از سال 2016 ، دیویس به عنوان معاون رئیس PLMA ، روابط انجمن فعالیت می کرد.

دیویس پیشکسوت صنعت با بیش از 40 سال تجربه است. پیش از آنکه سال گذشته به عنوان سرپرست PLMA منصوب شود ، دیویس به عنوان معاون روابط انجمن PLMA فعالیت می کرد. وی همچنین چندین سال در هیئت مدیره PLMA به نمایندگی از Agrilink Foods، Inc و همچنین McCain Foods USA خدمت کرد ، از جمله دو دوره به عنوان رئیس هیئت مدیره PLMA.

طبق گفته رئیس هیئت مدیره Clay Dockery ، معاون بخش مارک های شرکت ، ماسیمو زانتی نوشیدنی آمریکا .

داكری گفت: “ما از روز 1 تشخیص دادیم كه پگی آمادگی كافی برای انجام مسئولیت های موقعیت را دارد.” “این به لطف تجربه عمیق و درک او از صنعت و انجمن بوده است که پگی حکمت آن تصمیم را ثابت کرده است. او نه تنها در ارج نهادن به میراث سلف خود ، بلکه در آوردن ایده ها و فرصت های جدید و همچنین توسعه ، ترویج و پیشبرد انجمن موفق شد. “

دیویس گفت که افتخار دارد PLMA و عضویت متنوع آن را هدایت کند زیرا انجمن منتظر دهه پنجم رشد خود است.

دیویس گفت: “ما در حال حاضر از یك چالش برانگیزترین سال در حال ظهور هستیم و وقایع اخیر فقط به منظور برجسته ساختن ارزش و اهمیت انجمن در خدمت به صنعت لیبل خصوصی بوده است.” “من خوشحالم که ما شروع به طرح نقشه های جدید برای ادامه همکاری با تولید کنندگان ، خرده فروشان و سایر افراد در سراسر جهان برای پیشرفت هرچه بهتر صنعت می کنم.”

نمایشگاه سالانه PLMA یک رویداد حضوری است که برای 14 تا 16 نوامبر 2021 در شیکاگو برگزار می شود ، همانطور که در اینجا گزارش شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>