P&G در چالش های تورم قرار دارد

بر اساس شاخص قیمت مصرف کننده ، قیمت های خرده فروشی ماه گذشته اوج گرفتند و نرخ تورم ایالات متحده را به بالاترین سطح در 13 ماه گذشته رساندند. اما مدیر مالی شرکت Procter & Gamble ، جان مولر گفت که این شرکت برای غلبه بر این باد جدید از موقعیت خوبی برخوردار است ، درست همانطور که P&G در طی همه گیری Covid-19 رشد کرد. مولر در سخنرانی خود در یک کنفرانس سرمایه گذاران دویچه بانک ، خاطرنشان کرد که P&G سال گذشته 40 امتیاز به سهم بازار جهانی خود اضافه کرده و فروش تجارت الکترونیکی 50٪ نسبت به امروز است. وی سودهایی را که قبل از Covid ، در طول Covid و اکنون ، پس از Covid (در ایالات متحده و چین) بدست آورد ، دارای داشتن استراتژی مناسب ، نمونه کارها و ساختار سازمانی مناسب دانست.

مولر گفت: “با وجود چالش های کوتاه مدت ، ما استراتژی را تغییر نمی دهیم ، ما دو برابر می شویم و رو به جلو حرکت می کنیم.” “این در زمینه رشد تولید کار کرده است. این مهمترین میان مدت و بلند مدت است.”

وی اذعان داشت که بهبودی جهانی تا سال 2023 یا 2024 اتفاق نمی افتد ، زمانی که می توان واکسن های کافی برای پوشش کل جمعیت جهان ایجاد کرد. افزایش ویروس ها در هند و برزیل بهبود جهانی را به تأخیر می اندازد و هنوز سهم بازار P&G در هر دو کشور همچنان قوی است.

وی با اذعان به اینكه دو بازار بزرگ این شركت ، آمریكا و چین ، تقریباً همه رشد P&G را در سال مالی جاری به خود اختصاص داده اند ، گفت: “پیش بینی رشد سال به سال دشوار است.” “اکنون ما با افزایش مواد و هزینه حمل و نقل روبرو هستیم ، اما از این وصله خشن عبور خواهیم کرد.”

نوآوری های محصول کمک خواهد کرد. فرمولاسیون های جدید Tide و Ariel قدرت تمیز کنندگی بیشتری را در دماهای پایین فراهم می کنند. مسواک برقی Oral-B iO نوید 100٪ لثه سالم در طی یک هفته و شش برابر برداشتن پلاک در طول لثه را می دهد. P&G بسته به ریش تراش های ژیلت بدون پلاستیک در فرانسه رو به گسترش است و قصد دارد پاییز امسال در ایالات متحده گسترش یابد. در مراقبت از ظرف ، فروش Dawn Powerwash در سال اول به 150 میلیون دلار رسید. در مراقبت از مو ، Pantene فرمول های عالی مانند 3-Minute Miracle و Quench Intensive Shot Mask را اضافه می کند.

شرکای خرده فروشی چیزی را که می بینند دوست دارند. Procter & Gamble برای ششمین سال متوالی در رتبه 1 تامین کننده ایالات متحده قرار گرفت.

مولر تأکید کرد: “ما با سرعت و چابکی یک استارت آپ در حال ایجاد اختلال سازنده هستیم.”

در مقاله 5050 برتر 2021 در شماره ژوئیه Happi اطلاعات بیشتری از مولر خواهیم داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>