PBA مخالف لایحه 2325 مجلس در ویرجینیا غربی است

انجمن زیبایی حرفه ای (PBA) ، سازمان تجارت ملی به نمایندگی از تولیدکنندگان ، توزیع کنندگان ، صاحبان مشاغل سالن و آبگرم و متخصصان زیبایی که دارای مجوز هستند ، به شدت با مجلس بیل 2325 مخالف است که اجازه صدور مجوز برای خدمات مو ، پوست و ناخن را در ویرجینیا غربی تنظیم می کند. PBA ادعا می کند که این لایحه بدون درک دقیق معنای این امر چه برای صنعت زیبایی حرفه ای و چه برای مصرف کنندگان به سرعت پیگیری شده است.

خانه Bill 2325 در 22 فوریه جایگزین شد تا مانع از تنظیم هیئت مدیره آرایشگران و آرایشگران توسط افراد غیر مجاز برای جبران یا عدم استفاده از مو ، ناخن ، پوست و سایر محصولات زیبایی شود که معمولاً به صورت زیر استفاده می شود: محصولات خرده فروشی ، مصرفی.

سالن های فروش در سراسر ایالات متحده به دلیل Covid تعطیل شدند و بسیاری از آنها هنوز به دلیل بهداشت و ایمنی فقط با ظرفیت کمتری باز هستند. طبق PBA ، HB 2325 این اقدامات را نادیده می گیرد. طرح بازگشایی مرحله دو ویرجینیا غربی استانداردی از پروتکل ها را برای بازگشایی و کار با ایمنی قرار داده است. به عنوان بخشی از طرح بازگشایی WV موارد زیر بیان شده است:

“تصدیق شده است که تمام خدمات در داخل [beauty] صنعت به دلیل ماهیت خدمات ارائه شده و عدم توانایی در حفظ فاصله اجتماعی ، در این محیط ویروسی خطراتی را به همراه دارد. با این اوصاف ، افراد متخصص و دارای مجوز آموزش دیده اند تا با استفاده از استانداردهای مناسب کنترل عفونت که توسط قوانین و مقررات صدور مجوز نظارتی ایالتی مورد نیاز است ، این خطرات را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. “

مشاغل کوچک در صنعت زیبایی حرفه ای به دنبال این هستند که حمایت کنند ، به ویژه که آنها همچنان به تلاش برای بهبودی از اثر Covid-19 ادامه می دهند. از آنجا که تحصیلات اجباری آنها به آنها امکان می دهد یک سالن سالن ایمن و خدمات ایمن به مشتریان ارائه دهند ، آموزش و آموزش متخصصان مجاز دارای اهمیت بیشتری هستند.

به جای حمایت از بازیابی مشاغل کوچک زیبایی که 73٪ آن متعلق به زنان است ، خانه بیل 2325 با اجازه دادن به هر کسی که می تواند یک کالای زیبایی بخرد خدمات زیبایی را برای جبران خسارت ارائه دهد ، آموزش و آموزش را که مشتری را ایمن نگه می دارد ، نادیده می گیرد. PBA استدلال می کند که آموزش و آموزش اجباری که در پنجاه ایالت برای متخصصان زیبایی مجاز مجاز است ، برای محافظت از مشتری در برابر شیوع باکتری ها و بیماری ها در حال انجام است.

PBA از متخصصان زیبایی می خواهد که اقدامی انجام دهند و اخطارهایی را به قانونگذار خود ارسال کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>