P2 Science Inc. CitroVisc 5000 را راه اندازی می کند

P2 Science Inc. ، یک شرکت شیمی سبز ، دومین محصول از مایعات آرایشی با عملکرد بالا را از CitroVisc گرفته و از آن استفاده می کند. CitroVisc 5000 یک پلیمر براق با احساس پوستی مخملی برتر است.

5000 مانند سایر محصولات CitroVisc بر روی پلت فرم شیمی سبز اختصاصی P2 ساخته شده است. به همین ترتیب ، از محصولات جانبی جنگلی به روز شده از درختان کاج دارای مجوز شورای نظارت بر جنگل مشتق شده است. خط سیترو ویسک شامل مایعاتی با ویسکوزیته از 1000 cp تا 10،000 cp است.

تولید تجاری CitroVisc 5000 در تاسیسات تولید مواد شیمیایی سبز P2 در Naugatuck ، CT آغاز شده است. نمونه ها و متون مربوط به محصولات هم اکنون در وب سایت شرکت موجود است و CitroVisc 5000 را می توان مستقیماً از طریق فروشگاه الکترونیکی شرکت – همچنین از طریق وب سایت خریداری کرد.

نیل برنز ، مدیرعامل P2 گفت: “سیترو ویسک 5000 محصولی بسیار مفید و انعطاف پذیر است که ما در پاسخ به تقاضای گسترده مشتری در مدت زمان رکورد به بازار آورده ایم.” “مشتریان این محصول را به دلیل عملکرد آن دوست دارند و از 100٪ ترکیبات زیست پذیر آن استقبال می کنند.”

وی افزود: “مشتریان ما برای ساخت محصولات زیبایی نوآورانه خواستار مواد با عملکرد بالا و پایدار هستند. ما بسیار خوشحالیم که برای پاسخگویی به نیازهای آنها CitroVisc 5000 را برای آنها آورده ایم. “

عرضه Citrovisc 5000 نشان دهنده دهمین محصول مبتنی بر شیمی سبز است که از آوریل سال گذشته توسط P2 تجاری شده است. خط تولید سیترو ویسک ، همراه با محصولات سیتروپول و سیترولاتوم ، همچنین تحت طرح Plant a Forest P2 قرار می گیرد ، جایی که P2 به ازای هر کیلو محصول فروخته شده یک درخت می کارد. هر درخت در طول زندگی خود حدود 1 تن دی اکسیدکربن را از جو خارج می کند.

همانطور که در هاپی گزارش شد ، این شرکت تاکنون در سال 2021 اقدامات مهیجی را انجام داده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>