P2 Science Adalberto Fleitas را به عنوان شیمی دان کاربردهای ارشد منصوب می کند

P2 Science Inc از Adalberto Fleitas بهره گرفت تا گروه برنامه های مورد استفاده در لوازم آرایشی و بهداشتی و شخصی را هدایت کند.

فلایتاس در زمینه های لوازم آرایشی ، مراقبت شخصی و رایحه های خوشبو تجربه زیادی دارد. او از Cosmax به P2 می آید و در آنجا شیمی دبیر ارشد آرایشی بود. تجربه قبلی Fleitas شامل حضور در Estee Lauder ، RB و Givaudan است.

نیل برنز ، مدیر عامل P2 ، گفت: “آوردن آدالبرتو به تیم P2 تیم برنامه های ما را شارژ می کند ، این تیم در حال حاضر کار برجسته ای را برای حمایت از طیف نوآورانه مواد آرایشی سبز و مواد شیمیایی معطر انجام می دهد.” “او مهارت ، تجربه و نگرش دارد تا به ما كمك كند تا بتوانيم واقعاً از قابليت برنامه هاي هنر براي مشتريان جهاني خود برخوردار شويم.”

فلیتاس فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم آرایشی از دانشگاه Fairleigh Dickinson است و یکی از اعضای فعال انجمن شیمی دانان آرایشی است.

فلایتاس گفت: “کار در چنین شرکت مهیج و ابتکاری ، جایی که محصولات ما بر اساس تکنولوژی پیشرو در جهان ساخته شده اند ، بسیار عالی است. “من مشتاقانه منتظر می مانم که بخشی از داستان P2 باشم ، با استفاده از شیمی زیبا که مواد ما را هر روز تغییر می دهد.”

فلیتاس در P2’s Woodbridge ، مرکز سی تی مستقر است و به تد آناستاسیو ، معاون تحقیق و توسعه گزارش می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>