P2 Science راه اندازی ماده شیمیایی معطر تجدید پذیر جدید

Herbenone ، جدید از P2 Science ، یک نت برتر گیاهی است که از مواد اولیه پایدار جنگل و با استفاده از شیمی سبز ثبت شده ایجاد شده است. این ماده به انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و مراقبت های شخصی از گیاهان ، انیسون ، ریحان تازه و نت های کمی یاسمن می بخشد. مانند سایر محصولات P2 ، هربنون بر روی پلت فرم شیمی سبز اختصاصی P2 ساخته شده است. به همین ترتیب ، این ماده از مواد اولیه جنگلداری مرتب از درختان کاج دارای مجوز شورای نگهداری جنگل مشتق شده است.

تولید تجاری هربنون در پیشرفته ترین مرکز تولید شیمی سبز P2 در Naugatuck، CT در حال انجام است. نمونه ها و متون مربوط به محصولات در وب سایت شرکت موجود است و Herbenone را می توان مستقیماً از فروشگاه الکترونیکی شرکت – همچنین در وب سایت خریداری کرد.

استاد عطر تونی ریچرت در مورد هربنون اظهار داشت: “من فکر می کنم در هر رایحه گیاهی واقعا خوب کار خواهد کرد.” وی افزود که هربنون واقعاً در رایحه های مرکبات به خوبی کار می کند تا خواص طبیعی تری از آن بخورد. کاربردهای اضافی شامل گلهای شفاف ، فورگره – مخصوصاً برای لوازم آرایش مردانه ، صابون ها ، کرم ها و شامپوها است.

راه اندازی هربنون نشان دهنده دوازدهمین محصول مبتنی بر شیمی سبز است که از آوریل 2020 توسط P2 تجاری می شود. Herbenone همچنین تحت طرح Plant-a-Forest P2 قرار دارد ، جایی که P2 برای هر کیلو محصول فروخته شده یک درخت می کارد. طبق گفته این شرکت ، هر درخت در طول زندگی خود حدود 1 تن دی اکسیدکربن را از جو خارج می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>