P2 سومین محصول آرایشی و بهداشتی را در مجموعه CitroVisc آشکار می کند

رهبر شیمی سبز P2 Science، Inc. (P2) عرضه سومین محصول در مایعات آرایشی با عملکرد بالا را برای تولید زیستی و ثبت اختراع شده CitroVisc آغاز کرد. CitroVisc 10K باعث نرم کنندگی و کاهش حالت پوست و مو می شود. مانند سایر محصولات سیترو ویسک ، 10K نیز بر روی پلت فرم شیمی سبز اختصاصی P2 ساخته شده است. به همین ترتیب ، از محصولات جانبی جنگلی به روز شده از درختان کاج دارای مجوز شورای نگهداری جنگل مشتق شده است. خط سیترو ویسک اکنون شامل مایعات با ویسکوزیته 1000 cP ، 5000 cP و 10،000 cP است.

تولید تجاری CitroVisc 10K در مرکز تولید پیشرفته شیمی سبز P2 در Naugatuck، CT در حال انجام است. نمونه ها و متون مربوط به محصولات در وب سایت شرکت موجود است و CitroVisc 10K را می توانید مستقیم از طریق فروشگاه الکترونیکی شرکت – همچنین در وب سایت خریداری کنید.

نیل برنز ، مدیرعامل P2 گفت: “CitroVisc 10K یکی دیگر از موفقیت های سیلیکونی است که با زمان کمتری به بازار عرضه شده است.” “مشتریان این محصول را به دلایل زیادی از جمله اثرات آبرسانی برتر و البته 100٪ ترکیبات زیست خوراکی آن دوست دارند.”

وی افزود: مشتریان ما برای ساختن محصولات نوآورانه زیبایی خواستار مواد پایدار با عملکرد بالا و پایدار هستند. ما بسیار خوشحالیم که CitroVisc 10K را برای آنها آورده ایم تا حتی بیشتر نیازهای آنها را برآورده سازیم. “

راه اندازی Citrovisc 10K نشان دهنده یازدهمین محصول مبتنی بر شیمی سبز است که از آوریل 2020 توسط P2 تجاری شده است. خط تولید CitroVisc ، همراه با محصولات Citropol و Citrolatum also ، همچنین تحت طرح Plant a Forest P2 قرار می گیرد ، جایی که P2 برای آن درخت می کارد هر کیلوگرم محصول فروخته شده. هر درخت در طول زندگی خود حدود 1 تن دی اکسیدکربن را از جو خارج می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>