P2 درختان اطراف کره زمین را می کارد

به مشتریانی که محصولات مشتق شده از مواد اولیه جنگل های تجدید پذیر شده در سطح جنگل را خریداری می کنند ، گواهی درخت اعطا می کند.

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر03.11.21

P2 Science Inc. در حال خرید گواهی درخت به مشتریانی است که محصولات حاصل از مواد اولیه جنگل های تجدید پذیر در سال 2020 را خریداری می کنند. هر گواهی کاشت درختان را به نام مشتری تأیید می کند.

One Tree Planted تخمین می زند که یک درخت تنها 40 سال پس از کاشت ، یک تن CO2 را جذب کند. P2 در هند ، دانمارک و ایالات متحده درخت کاشته است. مشتریانی که از این برنامه سال اول بهره مند می شوند ، در سراسر کره زمین در اروپا ، آسیا ، خاورمیانه و آمریکا واقع شده اند.

رایان چنگ ، ​​توسعه تجارت V2 از P2 ، گفت: “مشتریان ما از این برنامه بسیار هیجان زده شده اند زیرا علاوه بر محصولات خود ، مزایای ملموس دیگری نیز برای کره زمین ایجاد می کند.” “مشتریان ما نیز واقعاً به ماموریت پایداری P2 اعتقاد دارند و آن را نشان می دهند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>