Old Spice عطرهای جدید ، آرایشگاه را اضافه می کند

تقویت شده با پیشرفته ترین فن آوری های رایحه Old Spice در تاریخ 80 سال به علاوه ، و با الهام از بهترین عطرهای موجود ، جدیدترین ساخته ها در رایحه های ماندگار با کیفیت ادکلن در شرکت نظافت مردانه سه گزینه جدید متمایز برای تشخیص پالت ها را به بچه ها می دهد. محصولات در یک رویداد مجازی برای ویراستاران نشان داده شد:

Dynasty با رایحه های Leather & Spice ، رایحه ای مردانه و مدرن است که در هسته اصلی آن تونکا و عنبر وجود دارد ، که توسط چرم خشک و هل گرم و نت های فلفل سیاه جایگزین می شود.

با نت های مرکبات و آبی کلپ ، Sea Spray عطری ترد و با رایحه تازه از لباس های تمیز و مرکبات آبکی است که روی بستر چوب و نت های خزه به پایان رسیده است.

با رایحه های Cognac & Black Cherry ، Royalty عطر و بویی خوش بو با نت های کنیاک و گیلاس سیاه است ، به علاوه پیچش نت های پوست پرتقال که با نت های بلوط به پایان می رسد.

بچه ها اکنون می توانند از سه طریق تجربه عالی رایحه Old Spice و عملکرد قابل اعتماد را در برنامه روزمره خود داشته باشند: دئودورانت بدون آلومینیوم با محافظت از بوی 48 ساعته Old Spice ، ضد تعریق / دئودورانت برای پسرانی که به محافظت از عرق و بوی 48 ساعته نیاز دارند شستشوی بدن و محافظت و شستشوی بدن با عطر و بوی کاملاً تقویت کننده و عطر ادکلن با ماندگاری طولانی

سلسله Old Spice ، Sea Spray و Royalty در سراسر کشور در داروخانه ها ، فروشگاه های مواد غذایی و بازرگانان انبوه در دسترس است. اسپری دریا در اسپری بدن نیز موجود است.

از سوی دیگر ، مارک معروف Old Spice با اولین ویترین و آرایشگاه خود با ساخت آجر و ملات “داستان مو” می سازد و از اول مارس در کلمبوس ، اوهایو راه اندازی می شود. منتظر نمایش اسلایدی Happi.com باشید که این فضای جدید مهیج را به نمایش می گذارد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>