Olay Regenerist محافظ جدید در برابر آفتاب صورت را ارائه می دهد

لوسیون های معدنی جدید دارای SPF 15 و 30 هستند.

کریستین اسپوزیتو ، مدیر ویرایشگر05.03.21

Procter & Gamble خط تولید Olay پرچمدار خود را با یک ضد آفتاب ضد آفتاب Regenerist Mineral Sheer Sun Protection ، لوسیون ضد عطر و بدون چسبندگی طراحی کرده است که برای از بین رفتن در تمام رنگ پوست است. این مجموعه محافظت از SPF و موادی را فراهم می کند که به پوست در حفظ رطوبت کمک می کند. لوسیون های SPF 15 و SPF 30 با اکسید روی ، پپتیدها ، گلیسیرین و ویتامین های B3 و E فرموله می شوند.

این محدوده برای پاسخگویی به نیاز به کرم های ضد آفتاب معدنی با زیبایی بهتر تولید شده است. طبق یک نظرسنجی آنلاین در میان زنانی که از FDM خرید می کنند ، 70٪ کرم ضد آفتاب پایه معدنی را ترجیح می دهند ، اما بیش از نیمی از آنها کرم ضد آفتاب معدنی مورد علاقه خود را پیدا نکرده اند به دلیل چربی ، ریختن سفید ، عدم مزایای اضافی و مشکل در ترکیب ، گفت اولای.

بخش مراقبت از آفتاب در بازار انبوه با گزینه های جدید مواد معدنی به سرعت در حال گسترش است. امروز Cetaphil یک مجموعه مواد معدنی جدید را همانطور که در خبرهای فوری Happi گزارش شده است ، راه اندازی کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>