Olay در محصولات جدید مراقبت از بدن آواش است

Olay Body در مجموعه ای که بزرگترین و نوآورانه ترین بسته محصولات تجاری تاکنون نامیده می شود ، سه مجموعه مراقبت از بدن برتر از جمله دو فرمول جدید شستشو با رتینول را ارائه داده است.

پرتاب های جدید – Olay Cleansing and Renewing Body Care Duo with Retinol، Olay Premium Exfoliation Body Wash Body، and Olay Dermatologist Designed Collection – توسط متخصصان پوست با استفاده از مواد پیشنهادی متخصص پوست برای رفع نگرانی های خاص پوست خشک طراحی شده اند.

این مارک هفته گذشته در یک رویداد رسانه ای آنلاین که دکتر شیلا فرهنگ ، متخصص پوست برگزار می کرد ، محصولات خود را برای سردبیران زیبایی نشان داد.

پاک کننده و تجدید کننده مراقبت از بدن Duo ، که Olay استفاده از آن را در شب توصیه می کند ، شامل شستشوی بدن Retinol است که گفته می شود سه برابر بهتر از شستشوی بدن منجر به بهبود پوست می شود. نرم کننده بدن Rinse-Off همراه با رتینول یک نرم کننده خالص است که رطوبت غلیظی را فراهم می کند که یک شب کار می کند تا به خشک شدن پوست قبل از شروع آن کمک کند.

مجموعه شستشوی بدن لایه بردار دارای سه محصول شستشوی بدن برای استفاده روزانه است که هرکدام دارای اجزای منحصر به فردی هستند – مرطوب کننده با قند و کره کاکائو. آبرسانی با مواد معدنی دریای عمیق و آب نارگیل و احیا با نمک هیمالیا و گریپ فروت صورتی.

Olay اظهار داشت: متخصصان پوست بدن با همکاری متخصصین پوست در مورد اهداف مربوط به خشکی پوست در مجموعه پوست طراحی شده ، که خارش خشکی پوست ، خشکی پوست و پوست مستعد اگزما را با محصولات عاری از پارابن ، رنگ و صابون هدف قرار می دهد ، هدف قرار گرفتند. شستشوی بدن توسط اتحادیه بهداشت پوست تأیید می شود و همچنین شستشوی بدن برای پوست مستعد اگزما نیز نشان پذیرش از انجمن ملی اگزما را به خود اختصاص داده است. این مجموعه علاوه بر سه بار شستشو شامل تهویه بدن شستشو دهنده برای پوست خشک و خشن با کره کاکائو

سه مجموعه جدید Premium Body Olay در خرده فروشی های گسترده در سراسر کشور و با توجه به Procter & Gamble در دسترس هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>