Nutrafol مکمل راه اندازی موی پس از زایمان را ارائه می دهد

Nutrafol آنچه را که در نوع خود مکمل غذایی مغذی با فرمول اولیه پزشکان می نامد – Nutrafol Postpartum ، که علت اصلی ریزش مو در زنان در دوره پس از زایمان را هدف قرار می دهد ، ارائه داده است.

طبق انجمن بارداری آمریکا ، 50٪ از زنان سه تا چهار ماه پس از زایمان ریزش مو پس از زایمان را تجربه می کنند ، با این حال محصولات کمی در بازار هستند که از رشد مو در این زمان مهم پشتیبانی کنند.

“کم پشت شدن مو یکی از رایج ترین و ناامیدکننده ترین موضوعاتی است که زنان در مرحله بعد از زایمان تجربه می کنند. من با هزاران زن کار کرده ام که موهای زائد پس از زایمان را تجربه کرده اند ، اما هرگز وزن آنها را درک نکرده ام تا این که برای من اتفاق افتاده است. “دکتر Anne Kennard ، DO ، FACOG ، یک هیئت مدیره دارای گواهی OB / GYN که به تولید محصول کمک کرد ، گفت: . “Nutrafol Postpartum از مواد ایمن و آزمایش شده بالینی استفاده می کند که با هم کار می کنند تا از سلامت موی زنان پشتیبانی کنند زیرا آنها در انتقال باورنکردنی و در عین حال اغلب چالش برانگیز از بارداری به مادر شدن ، حرکت می کنند.”

Nutrafol Postpartum شامل مجتمع اختصاصی Synergen Recovery ، ترکیبی شامل شاتاواری ، عصاره سیب و گزنه است که از سلامت مو پس از زایمان پشتیبانی می کند. مواد تشکیل دهنده مکمل روزانه علت های اصلی ریزش مو در این انتقال را هدف قرار می دهد – مانند شکاف های تغذیه ای ، استرس جسمی ناشی از زایمان و استرس عاطفی یک روال جدید – برای کمک به زنان در دوره ریزش بیش از حد و رشد موهای سالم.

Nutrafol Postpartum برای شیردهی مناسب است ، با اکثر مکمل ها و مولتی ویتامین های دوران بارداری سازگار است و طبق گفته این شرکت می توان بلافاصله پس از تولد مصرف کرد. بسیاری از مواد طبیعی آن شناخته شده است که در دوران شیردهی استفاده می شود و می تواند مزایای ثانویه مانند حمایت از خلق و خوی پایدار ، پوست سالم ، استرس کمتر و آرامش را فراهم کند – که می تواند به تقاضای خواب و انرژی در این مدت کمک کند.

روزهای پس از زایمان طولانی و سخت است و ممکن است برای مو نیز سخت باشد.

“بیشتر زنانی که زایمان کرده اند این نوع ریزش مو را تجربه کرده اند. فقط پزشکان و متخصصان در تلاشند تا بدانند که در این مورد چه باید بکنند. و اکثر آنها صرفاً به گذشت زمان برای حل آن اعتماد کرده اند. “دکتر سوفیا کوگان ، بنیانگذار و مشاور ارشد پزشکی ، به هاپی گفت. وی افزود: “همانقدر كه ما از ریزش مو پس از زایمان می ترسیم و از آن بیزاریم ، این تجربه یك انتقال طبیعی است كه بدن پس از زایمان انجام می دهد. در دوران بارداری ، هورمون هایی مانند پروژسترون و استروژن به طرز چشمگیری افزایش می یابند و به حفظ مو در مرحله رشد کمک می کنند ، به همین دلیل است که ما اغلب در زنان باردار شاهد چنین موهای زشتی هستیم! سپس ناگهان آن سطح هورمون پس از تولد کاهش می یابد ، که البته بر فولیکول های حساس تأثیر می گذارد ، بسیاری از آنها به طور ناگهانی از رشد به مرحله استراحت (تلوژن) تغییر می کنند. و به همین دلیل 3-4 ماه بعد ، آنها یک باره ریختند. ”


کوگان گفت: “در Nutrafol ، ما از زیست شناسی و داروی جامع استفاده می کنیم تا مرزهای نوآوری در مورد سلامت مو را بیشتر کنترل کنیم و به افراد کمک کنیم تا با دانش و دانش خود را در بهبود موهای خود جستجو کنند.” “گسترش ما به فضای سلامتی پس از زایمان نتیجه تحقیقات مداوم و گوش دادن به نیازهای مشتریان و همکاران پزشک است که بدون آنها امروز نمی توانستیم اینجا باشیم. Nutrafol متعهد شده است تا زنان را قادر سازد که از سفرهای رشد مو خود استقبال کرده و در هر مرحله از آنها پشتیبانی کند. “

در ماه مارس ، Nutrafol مکمل های تقویت کننده استرس آداپتوژن MD و Hairbiotic MD را عرضه کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>